2МП HDTVI PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; 1/3 "CMOS, 0.02 Люкс (День), 0.002 Люкс (Ніч); f = 4 - 122 мм, кут огляду: 58 ° -1.7 °, 30x-оптичний; Виходи: TurboHD (BNC), RS-485; день / ніч (ICR), DWDR, BLC, 3D DNR, автофокус, автодіафрагма, EIS. Підсвічування 120 метрів. IP66, AC 24В / 50Вт; ф220x353 мм; 4.5кг 2МП HDTVI PTZ відеокамера з ІЧ підсвічуванням; 1/3 "CMOS, 0.02 Люкс (День), 0.002 Люкс (Ніч); f = 4 - 122 мм, кут огляду: 58 ° -1.7 °, 30x-оптичний; Виходи: TurboHD (BNC), RS-485; день / ніч (ICR), DWDR, BLC, 3D DNR, автофокус, автодіафрагма, EIS. Підсвічування 120 метрів. IP66, AC 24В / 50Вт; ф220x353 мм; 4.5кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Інтерфейси передачі даних | RS-485 (HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| Апертура | F1.6 - F4.4 |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 4,5 кг |
| Відеоінтерфейси | Turbo HD 720p цифровий, BNC |
| Співвідношення сигнал/шум | > 50дБ |
| Відстань фокусування | 100 мм — 1500 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 120 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | AC 24В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / ручний / напівавтоматичний |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | По горизонталі: 58 ° - 1.7 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° -360 °; нахил: -15 ° -90 °; авто переворот 180 ° |
| Кількість попередніх налаштувань | 256 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Попередня установка / маршрут / шаблон / панорамне сканування / сканування нахилу / вибіркове сканув |
| Налаштування зображення | є |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Оптичний зум | 30x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (8 зон), пропорційний зум |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | Макс. 50 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Режими роботи PTZ | 8 зон по 32 попередньо встановлені параметри; 4 шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Робоча вологість | ≤ 90% |
| Робоча температура | -30 ° C - 65 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | ф220х353 мм |
| Розміри, мм | ф220х353 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Трансфокатор |
| Тип пристрою | HDTVI PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4-122 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот .: 240 ° / с; Нахил: 200 ° / с |
| Швидкість затвора | 1/3 с-1 / 10,000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 160 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 120 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 350 ₴


