
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-06С-220 100dB 220V (24-00037)
892 ₴
- В наявності
- Код: 24-00037
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оповіщувач світлозвуковий; акустична потужність 100 дБ; номінальна напруга 220 В; споживаний струм 60 мА; пластмасовий корпус, клас захисту IP43, для внутрішнього встановлення; робоча температура -40 °C ~ +50 °C; розміри 96 / 74 / 60 мм, вага 100 г
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Дует С-06С-220. Акустична потужність 100 дБ. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 60 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі, підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Компактний світлозвуковий оповіщувач, який призначений для подачі гучних звукових та яскравих світлових сигналів в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією, а також в технологічних лініях і інших сферах.
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 100 дБ.
- При подачі на пристрій напруга живлення одночасно видає гучний звуковий і яскравий світловий сигнали. Як джерело світла використовуються ультраяскраві світлодіоди, як джерело звукового сигналу – п'єзокерамічний випромінювач.
- Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 60 мА.
- Оповіщувач з пластмасового корпусу з класом захисту IP43, може використовуватися всередині приміщень або зовні під навісом чи піддашком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сенко |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 100 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +50 |
| Додаткові характеристики | IP43, Пластик, Біло-червоний, 100 дБ |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Клас захисту | IP43 |
| Колір | Червоно-білий |
| Максимальна гучність | 100 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній, Настінний |
| Об'єкт детекції | Звук, Світло |
| Споживаний струм у режимі бездіяльності/тривоги | 60 мА |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 220 |
| Робоча температура | -40°C ~ +50°C |
| Розміри | 96 х 74 х 60 |
| Розміри, мм | 96 / 74 / 60 |
| Струм споживання | 60 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP43 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴

