
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гном-5 90dB 220V (24-00021)
1 514 ₴
- В наявності
- Код: 24-00021
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оповіщувач світлозвуковий з додатковим виведенням для «чергового режиму»; акустична потужність 90 дБ; номінальна напруга 220 В; споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 30 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 35 мА; металевий корпус, клас захисту IP53, для внутрішнього та зовнішнього встановлення; робоча температура -40 °C ~ +55 °C; розміри 125 / 110 / 50 мм, вага 300 г
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гном-5 з додатковим виведенням для «чергового режиму». Акустична потужність 90 дБ. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 30 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 35 мА. Металевий корпус, клас захисту IP53, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Оповіщувачі призначені для безперервної (цілодобової) роботи всередині приміщень (тип А ДСТУ EN 54-3) або на відкритому повітрі (тип B ДСТУ EN 54-3).
Ключові властивості
- Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 90 дБ.
- Номінальна напруга AC 220 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 30 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 35 мА.
- Світлозвуковий оповіщувач виконаний у металевому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач – джерело звукового сигналу та ультраяскраві світлодіоди – джерело світлового сигналу.
- Оповіщувач видає світловий і звуковий сигнали під час подавання на нього напруги живлення.
- Має додаткове виведення для «чергового режиму».
- Забезпечує контроль доступу до корпусу за допомогою контактів несанкціонованого доступу – тампера.
- Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання ДСТУ ЕN 54-3:2003.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сенко |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Живлення | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Клас захисту | IP53 |
| Колір | Біло-червоний |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -40°C ~ +55°C |
| Розміри | 125 / 110 / 50 мм |
| Розміри, мм | 125 / 110 / 50 |
| Струм споживання | 65 мА |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 514 ₴

