
Батарея CR123A Ajax 3V Lithium 1500mAh (26-00197)
179 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 26-00197
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея літієва для заміни в пристроях охоронної системи Ajax; ємність 1500 мАг; робоча напруга 3 В; розмір Ø16.8 / 34.5 мм; вага 16 г
Батарея типу CR123A для заміни в пристроях охоронної системи Ajax, ємністю 1500мАг з робочою напругою 3 В.
Сумісність з пристроями Ajax і необхідна кількість батарей
- Ajax MotionProtect – 1 шт.
- Ajax MotionProtect Plus – 1 шт.
- Ajax CombiProtect – 1 шт.
- Ajax MotionProtect Curtain – 1 шт.
- Ajax DoorProtect – 1 шт.
- Ajax DoorProtect Plus – 1 шт.
- Ajax GlassProtect – 1 шт.
- Ajax MotionCam – 2 шт.
- Ajax MotionProtect Outdoor – 2 шт.
- Ajax HomeSiren – 2 шт.
- Ajax StreetSiren – 4 шт.
Особливості встановлення
- Перед заміною батареї вимкність пристрій.
- Під час встановлення нових батарей дотримуйтесь правильної полярності.
- Увімкніть датчик/сирену і перевірте у мобільному застосунку Ajax стан батареї. Дані оновлюються не миттєво, а під час наступного опитування пристроїв (за замовчуванням кожні 36 секунд).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Типорозмір | CR123A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1500 мА·год |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 16 |
| Тип | Батареї |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +70 |
| Живлення | 1 х CR123 |
| Керування | — |
| Колір | Білий, Чорний |
| Комплект постачання | 1 шт. |
| Можливість зовнішнього застосування | Є |
| Номінальна напруга | 3 B |
| Особливості | Літієва |
| Робоча напруга | 3 |
| Робоча температура | -40°C ~ +70°C |
| Розміри | 16.8 х 16.8 х 34.5 |
| Розміри, мм | Ø16.8 / 34.5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Ajax |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Батарея |
| Тип під'єднання | — |
| Хімічний склад | Літій (Lithium) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

