
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-PSW1500VA/1200W(LCD)24V UPS під зовнішній акумулятор (42-00062)
8 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00062
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 1500 ВА/1200 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±5%, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 24 В; максимальний струм заряду 5 А / 10 А; 2 розетки; 345 / 122 / 192 мм; 8.1 кг. Не запускається без акумуляторних батарей – акумуляторні батареї купуються окремо
Джерело безперебійного живлення KRF-PSW1500VA/1200W(LCD)24V UPS, лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею 24 В DC, потужністю 1500 ВА / 1200 Вт, з правильною синусоїдою, LCD-дисплей, 2 розетки, підходить для котлів.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне ДБЖ з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 1500 ВА / 1200 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 145-275 В AC.
- Підключення зовнішньої акумуляторної батареї 24 В.
- Рекомендована зовнішня акумуляторна батарея не менше 18 Аг.
- Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
- Інтелектуальне керування процесором.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 10 мс.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батареї.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Функція «холодний старт» – безперебійний блок живлення запускається навіть за відсутності напруги в мережі.
- Заряджання акумуляторів в автономному режимі, якщо ДБЖ вимкнене.
Зверніть увагу! ДБЖ не запускається без акумуляторних батарей. Акумуляторні батареї слід придбати окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 12 |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Бренд | Kraft |
| Вага | 8.1 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга, В | 208/220/230/240 В |
| Вхідна напруга | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Максимальний струм заряду | 5 А / 10 А |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Особливості | З дисплеєм, Зі звуковою сигналізацією |
| Параметри виведення | EURO |
| Потужність | 1500 ВА |
| Призначення | Для котла, Для будинку, Для серверів, Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки |
| Рекомендована АКБ | не менше 18 Аг |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 345 / 122 / 192 мм |
| Розміри, мм | 345 / 122 / 192 |
| Тип акумулятора | AGM, GEL |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴






