Для контролю над великими просторами нерідко встановлюється цілий каскад звичайних відеокамер на різних точках. А можна замінити їх усі одним пристроєм DS-2DE5425IW-AE. Завдяки конструкції цієї камери об'єктив не знає меж своєї дії. Кут огляду дистанційно налаштовується вручну або автоматично, з можливістю перегляду в усіх напрямках або панорамному режимі. Дальність дії вражає не менше. Виявити об'єкт можна за два з половиною кілометри. Відеокамера розрахована на вуличне використання, тому знімає навіть у погану погоду, компенсуючи туман та нестачу освітлення. DS-2DE5425IW-AE сканує людей, виявляє підозрілі предмети та всіляко допомагає охороні важливих об'єктів. Такі використовують у просторих ангарах, аеропортах, на складах, у торгових центрах та парках. Для контролю над великими просторами нерідко встановлюється цілий каскад звичайних відеокамер на різних точках. А можна замінити їх усі одним пристроєм DS-2DE5425IW-AE. Завдяки конструкції цієї камери об'єктив не знає меж своєї дії. Кут огляду дистанційно налаштовується вручну або автоматично, з можливістю перегляду в усіх напрямках або панорамному режимі. Дальність дії вражає не менше. Виявити об'єкт можна за два з половиною кілометри. Відеокамера розрахована на вуличне використання, тому знімає навіть у погану погоду, компенсуючи туман та нестачу освітлення. DS-2DE5425IW-AE сканує людей, виявляє підозрілі предмети та всіляко допомагає охороні важливих об'єктів. Такі використовують у просторих ангарах, аеропортах, на складах, у торгових центрах та парках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Цифровий |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 240 м |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 150 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 3 |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 2400 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, 3D-DNR, Defog, HLC, BLC, ROI, 24 зони маскування, PTZ |
| Діапазон робочих температур | -30 °C - 65 °C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP66 |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 33° - 1.4° |
| Кут огляду по горизонталі | 55° - 2.4° |
| Кути огляду | Г: 55° - 2.4°, В: 33° - 1.4°, Д: 61.5° - 2.8° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Нахил | 0.1° - 120°/с |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 25x |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування |
| Особливості | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Поворот | 0.1° - 120°/с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, LAN |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Режими роботи PTZ | попереднє налаштування, сканування шаблонів, патрульне сканування, автоматичне сканування, скануванн |
| Робоча напруга | 24В AC |
| Робоча температура | -30 °C - 65 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560x1440, 1920x1080, 704x576 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | Ø 210 / 344.7 мм |
| Розміри, мм | Ø 210 / 344.7 |
| Розпізнавання об'єкта | 480 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 952 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, ИК камери, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 2/1 |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот 120°/с; нахил 80°/с |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот 0.1° - 120°/с; нахил 0.1° - 120°/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 441 ₴


