
PoE-комутатор RG-ES205GC-P Ruijie (99-00008401)
4 199 ₴
- В наявності
- Код: 99-00008401
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутаційна спроможність 10 Гбіт/с; Кеш 1Мбіт; Швидкість пересилання пакетів 7,44 млн. пакетів в секунду; Порти 4 порти 10/100/1000 Base-T (PoE/PoE+), 1 вихідний порт 10/100/1000 Base-T; Стандарт PoE IEEE 802.3at/802.af; Бюджет PoE 54 Вт; MAC-адреса 2К; Максимальна кількість VLAN 16; Управління потоком, Захист від петель, Дзеркальне відображення; живлення 100-240В, Потужність що споживається ≤ 60 Вт; Середній час безвідмовної роботи >200 тис. годин; Робоча температура від 0 до 40°С; 148 х 78 х 26 мм Комутаційна спроможність 10 Гбіт/с; Кеш 1Мбіт; Швидкість пересилання пакетів 7,44 млн. пакетів в секунду; Порти 4 порти 10/100/1000 Base-T (PoE/PoE+), 1 вихідний порт 10/100/1000 Base-T; Стандарт PoE IEEE 802.3at/802.af; Бюджет PoE 54 Вт; MAC-адреса 2К; Максимальна кількість VLAN 16; Управління потоком, Захист від петель, Дзеркальне відображення; живлення 100-240В, Потужність що споживається ≤ 60 Вт; Середній час безвідмовної роботи >200 тис. годин; Робоча температура від 0 до 40°С; 148 х 78 х 26 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000 Base-T |
| PoE | Да |
| VlLAN | Підтримує 16х |
| Інші функції | Управління потоком, Захист від петель, Дзеркальне відображення |
| Блискавкозахист | 6кВ повітря, 4кВ контакт |
| Буфер пам'яті | 1 Мбіт |
| Буферна пам'ять | 1 Мбіт/с |
| Вага | 1 кг |
| Віддзеркалення портів | Підтримує |
| Габарити і вага | 148 х 78 х 26 мм, 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Підтримка PoE |
| Додаткові можливості | Блискавкозахист, Середній час безвідмовної роботи >200 тис. годин |
| Живлення | 100-240 В АС |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Загальна кількість портів | 5 |
| Керування потоком | Підтримує |
| Кількість портів | 5 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 4 x 10/100/1000 Base-T (PoE/PoE+), 1 x 10/100/1000 Base-T |
| Максимальне енергоспоживання | 60 |
| Матеріал корпусу | — |
| Пакетна продуктивність | 7.44 млн пакетів/с |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 60 Вт |
| Пропускна здатність | 10 |
| Підтримка протоколів | VLAN |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розмір таблиці MAC | 2K |
| Розміри | 148 х 78 х 26 мм |
| Розміри, мм | 148 х 78 х 26 |
| Рівень управління | L2 |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 54 Вт) |
| Тип | Налаштовувані (smart) |
| Тип портів | 4 x 10/100/1000 Base-T, 1 x RJ-45 10/100/1000Base-T |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість пересилання пакетів | 7.44 мп/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴

