
Комутатор RG-NBS3100-8GT2SFP Ruijie (99-00008408)
8 699 ₴
- В наявності
- Код: 99-00008408
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутаційна спроможність 20 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 15 млн. пакетів в секунду; Порти 8 портів 10/100/1000 Base-T, 2 вихідні порти SFP 1000Base-X; MAC-адреса 8К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP; Робоча температура від 0 до 50°С; 260 х 120 х 43.6 мм Комутаційна спроможність 20 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 15 млн. пакетів в секунду; Порти 8 портів 10/100/1000 Base-T, 2 вихідні порти SFP 1000Base-X; MAC-адреса 8К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP; Робоча температура від 0 до 50°С; 260 х 120 х 43.6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 SFP 1000Base-X |
| VlLAN | Підтримує 4094х |
| Інші функції | LLDP, STP, RSTP |
| Габарити і вага | 260 х 120 х 43.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | — |
| Додаткові можливості | Підтримка VLAN 4094, MAC 8K, LLDP, STP, RSTP |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Кількість SFP-портів | 2 |
| Кількість портів | 10 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 8 портів 10/100/1000 Base-T, 2 вихідні порти SFP 1000Base-X |
| Матеріал корпусу | — |
| Пакетна продуктивність | 15 млн. пакетів в секунду |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Пропускна здатність | 20 |
| Підтримка протоколів | LLDP, STP, RSTP, VLAN |
| Робоча температура | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Розміри | 260x120x43.6 мм |
| Розміри, мм | 260x120x43.6 |
| Рівень управління | L2 |
| Тип | Керований |
| Тип портів | 8 x 10/100/1000Base-T, 2 x SFP |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Форм-фактор | — |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість пересилання пакетів | 15 мп/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 699 ₴

