
PoE-комутатор RG-NBS3200-24GT4XS-P Ruijie (99-00008411)
47 049 ₴
- В наявності
- Код: 99-00008411
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутаційна спроможність 336 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 96 млн. пакетів в секунду; Порти 24 порти 10/100/1000 Base-T 802.3 af/at, 4 вихідні порти SFP + 10GBase-X; PoE живлення порт 30 Вт, бюджет 370 Вт; MAC-адреса 16К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS; Робоча температура від 0 до 50°С; 440 х 357 х 44 мм Комутаційна спроможність 336 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 96 млн. пакетів в секунду; Порти 24 порти 10/100/1000 Base-T 802.3 af/at, 4 вихідні порти SFP + 10GBase-X; PoE живлення порт 30 Вт, бюджет 370 Вт; MAC-адреса 16К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS; Робоча температура від 0 до 50°С; 440 х 357 х 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4 SFP+ 10GBase-X |
| PoE | Да |
| VlLAN | Підтримує 4094х |
| Інші функції | LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS |
| Габарити і вага | 440 х 357 х 44 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Підтримка PoE |
| Додаткові можливості | PoE 802.3af/at (30 Вт/порт, бюджет 370 Вт), VLAN 4094, MAC 16K |
| Живлення | PoE 30 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Загальна кількість портів | 28 |
| Кількість SFP-портів | 4 |
| Кількість портів | 28 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 24 x 10/100/1000Base-T 802.3af/at, 4 x SFP+ 10GBase-X |
| Максимальне енергоспоживання | 370 Вт (PoE бюджет) |
| Матеріал корпусу | — |
| Пакетна продуктивність | 96 млн пакетів/с |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Пропускна здатність | 336 |
| Підтримка протоколів | LLDP, STP, RSTP, VLAN |
| Робоча температура | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 16K |
| Розміри | 440 х 357 х 44 мм |
| Розміри, мм | 440 х 357 х 44 |
| Рівень управління | L2 |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Тип | Керований |
| Тип портів | 24 x 10/100/1000 RJ45, 4 x 10GbE SFP+ |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість пересилання пакетів | 96 мп/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 049 ₴

