
Комутатор RG-NBS3200-24GT4XS Ruijie (99-00008412)
19 899 ₴
- В наявності
- Код: 99-00008412
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комутаційна спроможність 336 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 96 млн. пакетів в секунду; Порти 24 порти 10/100/1000 Base-T, 4 вихідні порти SFP + 10GBase-X; MAC-адреса 16К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS; Робоча температура від 0 до 50°С; 440 х 207 х 44 мм Комутаційна спроможність 336 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 96 млн. пакетів в секунду; Порти 24 порти 10/100/1000 Base-T, 4 вихідні порти SFP + 10GBase-X; MAC-адреса 16К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS; Робоча температура від 0 до 50°С; 440 х 207 х 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4 SFP+ 10GBase-X |
| VlLAN | Підтримує 4094х |
| Інші функції | LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS |
| Габарити і вага | 440 х 207 х 44 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | — |
| Додаткові можливості | MAC 16K, Підтримка VLAN 4094, Комутаційна спроможність 336 Гбіт/с |
| Загальна кількість портів | 28 |
| Кількість портів | 28 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 24 порти 10/100/1000 Base-T, 4 SFP+ 10GBase-X |
| Матеріал корпусу | — |
| Пакетна продуктивність | 96 млн. пакетів в секунду |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Пропускна здатність | 336 |
| Підтримка протоколів | LLDP, STP, RSTP, VLAN |
| Робоча температура | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 16K |
| Розміри | 440 х 207 х 44 мм |
| Розміри, мм | 440 х 207 х 44 |
| Рівень управління | L2 |
| Тип | Керований |
| Тип портів | 24 x 10/100/1000 RJ45, 4 x 10GbE SFP+ |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Форм-фактор | Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість пересилання пакетів | 96 мп/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 899 ₴

