Комутаційна спроможність 336 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 96 млн. пакетів в секунду; Порти 24 порти SFP (SFP: порти 100/1000M), 8 комбінованих портів 10/100/1000Base-T, 4 порти SFP+ 10GBase-X; MAC-адреса 16К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS; Робоча температура від 0 до 50°С; 440 х 268 х 44 мм Комутаційна спроможність 336 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 96 млн. пакетів в секунду; Порти 24 порти SFP (SFP: порти 100/1000M), 8 комбінованих портів 10/100/1000Base-T, 4 порти SFP+ 10GBase-X; MAC-адреса 16К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS; Робоча температура від 0 до 50°С; 440 х 268 х 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4 порти SFP+ 10GBase-X |
| VlLAN | Підтримує 4094х |
| Інші функції | LLDP, STP, RSTP, ACL, QoS |
| Габарити і вага | 440 х 268 х 44 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Можливість монтажу у стійку |
| Додаткові можливості | Підтримка VLAN до 4094, Таблиця MAC 16K, QoS |
| Загальна кількість портів | 32 |
| Кількість портів | 32 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 24 порти SFP (100/1000M), 8 комбінованих портів 10/100/1000Base-T, 4 порти SFP+ 10GBase-X |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Пакетна продуктивність | 96 млн. пакетів в секунду |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Пропускна здатність | 336 |
| Підтримка протоколів | LLDP, STP, RSTP, VLAN |
| Робоча температура | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 16K |
| Розміри | 440 х 268 х 44 мм |
| Розміри, мм | 440 х 268 х 44 |
| Рівень управління | L2 |
| Тип | Керований |
| Тип портів | 8 x 10/100/1000Base-T, 4 x 10GbE SFP+ |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с, 10 Гбіт/сек |
| Швидкість пересилання пакетів | 96 мп/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 299 ₴


