
Відеокамера DS-2DE7A432IW-AEB(T5) 32x DarkFighter Hikvision 4Mp f=5.9-188.8mm (99-00010769)
38 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00010769
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Завдяки об'єктиву з 32-кратним оптичним масштабуванням камера пропонує більше можливостей. Ця серія камер може широко використовуватися в різних ситуаціях та місцях, де потрібне спостереження, таких як річки, автомобільні та залізниці, аеропорти, сквери, парки, мальовничі місця, майданчики тощо. Завдяки алгоритмам глибокого навчання людини та транспортного засобу. Система фокусується на людях та транспортних засобах та значно покращує ефективність сигналізації. Захоплення обличчя: до 5 облич одразу. Аудіовізуальна сигналізація: миготливе біле світло та звуковий сигнал. Попередження можна налаштувати на певні дії. Завдяки об'єктиву з 32-кратним оптичним масштабуванням камера пропонує більше можливостей. Ця серія камер може широко використовуватися в різних ситуаціях та місцях, де потрібне спостереження, таких як річки, автомобільні та залізниці, аеропорти, сквери, парки, мальовничі місця, майданчики тощо. Завдяки алгоритмам глибокого навчання людини та транспортного засобу. Система фокусується на людях та транспортних засобах та значно покращує ефективність сигналізації. Захоплення обличчя: до 5 облич одразу. Аудіовізуальна сигналізація: миготливе біле світло та звуковий сигнал. Попередження можна налаштувати на певні дії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 204 м |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 200 |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1 вих, вбудований динамік 30 м |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Hikvision, 1/1.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 2046 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 200 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Захоплення облич: до 5, Аудіовізуальна сигналізація, Електронна стабілізація зображення, WDR 120 дБ, 3D-DNR, Defog, ROI 8 зон |
| Діапазон робочих температур | -30°C - 65°C |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 29.4° - 1.5° |
| Кут огляду по горизонталі | 50.8° - 2.6° |
| Кути огляду | Г: 50,8° - 2,6°, В:29,4° - 1,5°, Д:57,4° - 3° |
| Кути повороту / нахилу | поворот 360°/нахил+90° - -15° |
| Кількість попередніх налаштувань | Підтримує |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Нахил | -15° - +90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 32x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Поворот | 360° |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 42 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | Hi-PoE |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+ |
| Робоча напруга | 24В AC |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560x1440, 1920x1080, 1280x960, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміри | 220.0 х 220.0 х 363.3 мм |
| Розміри, мм | Ø 220 / 363.3 |
| Розпізнавання об'єкта | 409 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 812 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 2/1 |
| Фокусна відстань | 5.9-188.8 мм |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/30000 с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 160°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 700 ₴

