4 Мп Wi-Fi Bullet; 1 / 2.7 "CMOS; H.265 / H.264; 2560 x 1440 25 к / с; 2.8 мм (кут огляду 106 °); підсвітка 30м; 16х цифровий зум; вбудований мікрофон; 1 x 100 Мбіт / с Ethernet, Wi -Fi: IEEE802.11b / g / n; Micro SD до 256 Гб; IP67, -30 ° C ~ + 60 ° C; DC 12В / 0.5A, 3.5Вт, 148x74x74 мм, 240 г 4 Мп Wi-Fi Bullet; 1 / 2.7 "CMOS; H.265 / H.264; 2560 x 1440 25 к / с; 2.8 мм (кут огляду 106 °); підсвітка 30м; 16х цифровий зум; вбудований мікрофон; 1 x 100 Мбіт / с Ethernet, Wi -Fi: IEEE802.11b / g / n; Micro SD до 256 Гб; IP67, -30 ° C ~ + 60 ° C; DC 12В / 0.5A, 3.5Вт, 148x74x74 мм, 240 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 240 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В 0.5A |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 106°, В: 56°, Д: 125° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.111b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Робоча температура | -30°C~+55° |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 148 × 74 × 74 мм |
| Розміри, мм | 148 × 74 × 74 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴


