Платформа для кріплення камер і кожухів. Сумісність з камерами: DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD48XX. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал сталь, розмір 100x100x92 мм, вага 850 г Платформа для кріплення камер і кожухів. Сумісність з камерами: DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD48XX. Максимальне навантаження 6 кг. Матеріал сталь, розмір 100x100x92 мм, вага 850 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Загальні | |
| Вага | 850 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Кронштейні камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Сталь; Робоча температура -40 °C ~ +60 °C |
| Керування | — |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Навантаження | 6 кг |
| Особливості | Максимальне навантаження 6 кг |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 100 / 100 / 92 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 100 х 100 х 92 мм |
| Розміри, мм | 100 / 100 / 92 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE16C8T-IW3Z, DS-2CD48XX |
| Сумісність | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип пристрою | Адаптер монтажний |
| Тип під'єднання | — |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴


