
Кронштейн DS-1660ZJ Hikvision (99-00001183)
3 645 ₴
- В наявності
- Код: 99-00001183
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн для монтажу відеокамери на перила / парапет або стіну. Максимальне навантаження 30 кг. Матеріал: алюміній, розміри 180x950x800мм, вага 2900 г Кронштейн для монтажу відеокамери на перила / парапет або стіну. Максимальне навантаження 30 кг. Матеріал: алюміній, розміри 180x950x800мм, вага 2900 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Матеріал | Алюміній |
| Загальні | |
| Вага | 2900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Кронштейні камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри 180×950×800 мм, Вага 2900 г, Максимальне навантаження 30 кг, Матеріал алюміній, Колір білий |
| Керування | — |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення | Настінне для парапету |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Навантаження | 30 кг |
| Особливості | Кріплення для перил/парапету або стіни, Максимальне навантаження 30 кг, Матеріал алюміній, Колір білий |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 180 / 950 / 800 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 180 х 950 х 800 мм |
| Розміри, мм | 180 / 950 / 800 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Сумісність | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип під'єднання | — |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 645 ₴

