4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/3 "CMOS; 2560 x 1 440 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 95 °); світлова сигналізація і сирена, вбудований мікрофон і динамік; підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 7Вт, 1 x 100 Мбіт / с Ethernet; 152.8 × 74.2 × 74.2 мм, 450 г 4 Мп Wi-Fi Bullet; 1/3 "CMOS; 2560 x 1 440 25 к / с; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 95 °); світлова сигналізація і сирена, вбудований мікрофон і динамік; підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; IP67, DC 12В / 1A, 7Вт, 1 x 100 Мбіт / с Ethernet; 152.8 × 74.2 × 74.2 мм, 450 г.
Bullet 2 Pro 4MP (IPC-F46FEP) забезпечує 4-мегапіксельний моніторинг в реальному часі з високопродуктивним об'єктивом 2,8 мм F1.6. Камера підтримує чотири режими нічного перегляду для чотирьох зображень навіть у додатковому часі. Металевий корпус з класом захисту IP67, так що камера може використовуватися на відкритому повітрі в різних погодних умовах. Завдяки вбудованому прожектору та сирені потужністю 110 дБ, Bullet 2 Pro 4MP може активно відпугувати небажаних відвідувачів від того, що вам дорого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 450 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | 95°(Г), 52°(В), 114°(Д) |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с Ethernet |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 150 Мбіт/с |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 152.8 × 74.2 × 74.2 мм |
| Розміри, мм | 152.8 × 74.2 × 74.2 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/ Profile G) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 x 1440 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 545 ₴


