2 Мп Wi-Fi камера з вбудованою сиреною 120 дБ; 1/2.8" CMOS; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 97 °); Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50 м; ІЧ підсвічування до 20 м; вбудований мікрофон та динамік; Micro SD 256 Гб; DC 5В / 1A, 3.5Вт, IP65; 72 x 51 x 52 мм, 120 г 2 Мп Wi-Fi камера з вбудованою сиреною 120 дБ; 1/2.8" CMOS; H.265 / H.264; 2.8 мм (кут огляду 97 °); Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50 м; ІЧ підсвічування до 20 м; вбудований мікрофон та динамік; Micro SD 256 Гб; DC 5В / 1A, 3.5Вт, IP65; 72 x 51 x 52 мм, 120 г.
Камера забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг у реальному часі з високопродуктивним об'єктивом 2,8 мм F1.6 та підтримує чотири режими нічного бачення. Завдяки корпусу, сертифікованому за стандартом IP65, можна використовувати камеру на відкритому повітрі під різні погодні умови. За допомогою сирени безпеки 120 дБ камера активно утримує небажаних відвідувачів від зазіхань на ваше майно. За допомогою магнітного монтажного кронштейна ви можете розмістити камеру будь-де.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Вага | 120 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | DC 5В 1A |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Клас захисту | IP65 |
| Кути огляду камери | 97°(Г), 52°(В), 114°(Д) |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, 50 м |
| Робоча температура | -20°C~+45°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 72 x 51 x 52 мм |
| Розміри, мм | 72 x 51 x 52 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2MP(1920 x 1080) 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴



