2 МП IP відеокамера з PoE і вбудованим мікрофоном; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 92 °); Запис: 1080p - 25 к / с; Функції: День / ніч; ІЧ підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; живлення від PoE, споживання до 3 Вт, Ф110x81.3 мм, 200 г 2 МП IP відеокамера з PoE і вбудованим мікрофоном; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 92 °); Запис: 1080p - 25 к / с; Функції: День / ніч; ІЧ підсвічування 30м; Micro SD 256 Гб; живлення від PoE, споживання до 3 Вт, Ф110x81.3 мм, 200 г.
T22EA забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг у реальному часі за допомогою нового кодека стиснення H.265, який може заощадити до 50% пропускної спроможності та сховища. Функція виявлення людини дозволяє вам контролювати те, що має значення, не отримуючи подразливих помилкових попереджень. Кабель Ethernet забезпечує підключення для передачі даних та живлення камери. Модель підтримує NVR, хмарне сховище або Micro SD-карту до 256 Гб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | IMOU |
| Вага | 200 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Кути огляду камери | Г: 92°, В: 50°, Д: 107° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ110×81.3 мм |
| Розміри, мм | Φ110×81.3 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴


