
Покажчик світловий Люкс ПС-12/24-01-Вихід Артон (10-00193)
771 ₴
- В наявності
- Код: 10-00193
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покажчик світловий шляхів евакуації з написом «Вихід»; номінальна напруга 12/24 В; діапазон напруги 9-15 В / 18-30 В; споживаний струм 18 мА; споживана потужність 0.22 Вт; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 350 / 104 / 45 мм; розміри інформаційного поля 290 / 100 мм; вага 330 г
Покажчик світловий шляхів евакуації, з написом «Вихід» Артон Люкс ПС-12/24-01-Вихід. Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 18 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Покажчики шляхів евакуації типу «ПС», призначені для позначення евакуаційних виходів в системах оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі.
Ключові властивості
- Номінальна напруга живлення 12 В або 24 В та діапазон напруги живлення 9–15 В або 18-30 В покажчика вибираються перестановкою відповідних перемичок XS1 та XS2 під час монтажу споживачем.
- Покажчик характеризується низьким рівнем споживання: споживаний струм 18 мА, споживана потужність 0.22 Вт.
- Призначений для внутрішнього встановлення. Габаритні розміри складають 350 / 104 / 45 мм, розміри інформаційного поля з написом 290 / 100 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Немає |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 330 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | низький рівень споживання, матеріал корпусу: пластик |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | — |
| Клас захисту | IP20C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оповіщення | — |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 12 / 24 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 х 104 х 45 |
| Розміри, мм | 350 / 104 / 45 |
| Струм споживання | 18 мА |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 18 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Покажчик світловий |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴

