Блок живлення з функцією UPS (ДБЖ), з 2 каналами навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихідна потужність 40.02 Вт, вихідна напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/1.9 А, 2-й канал 13.8 В/1 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В; регулювання вихідної напруги; захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву; LED-індикація; робоча температура -30 °C ~ +70 °C; розміри 40 / 90 / 100 мм, вага 300 г
Блок живлення з функцією UPS (ДБЖ) Mean Well DRC-40A, з 2 каналами навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 40.02 Вт, напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/1.9 А, 2-й канал 13.8 В/1 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well DRC-40A використовується в системах безпеки, аварійного освітлення, сигналізації, контролю доступу, централізованого моніторингу та інших, що потребують безперебійного живлення. Сумісний з найбільш поширеними акумуляторними батареями, що використовуються у системах безпеки.
Ключові властивості та можливості
- Широкий діапазон вхідної напруги AC 90-264 В / DC 127-370 В.
- 2 канали навантаження. Вихідні параметри: потужність 40.02 Вт, вихідна напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/1.9 А, 2-й канал 13.8 В/1 А.
- Сигнал тривоги у разі зникнення вхідної напруги (вихід AC OK) та низького заряду акумулятора (через релейний вихід).
- Функція ДБЖ - додатковий вихід для підключення резервної акумуляторної батареї. У разі зникнення мережевого живлення до виходу пристрою підключається АКБ, щоб забезпечити безперебійне живлення підключеного обладнання. В той самий час подається тривожний сигнал на вихід AC OK.
- Регульована вихідна напруга.
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву.
- Захист від низького заряду акумулятора, неправильної полярності акумулятора за допомогою запобіжника.
- Світлодіодна індикація робочого стану.
- Охолодження за рахунок вільної конвекції повітря.
- Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
- Великий діапазон робочих температур від -30 °C до +70 °C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Mean Well |
| Вага | 300 г |
| Вихідна напруга | Дванадцять |
| Вихідна потужність | 40.02 Вт |
| Вихідний струм | 1 А, 1.9 А |
| Вхідна напруга | 90-264 В АС / 127-370 DC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий, Синій |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Робоча температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 90 / 100 мм |
| Розміри, мм | 40 / 90 / 100 |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴





