5-портовий мережевий некерований гігабітний комутатор; 5 портів 10/100/1000M Base-T; підтримка режимів напівдуплекс, дуплекс, самовизначення портів, авто MDI/MDIX; макс. пропускна спроможність 10 Гбіт/с; швидкість пересилання пакетів 7.44Mpps; розмір таблиці MAC 2K; DC 5V/600mA; потужність споживання 3 Вт; робоча температура 0 °C ~ +40 °C; розміри 108.1 / 64 / 24.8 мм
Мережевий некерований гігабітний комутатор Ruijie RG-ES05G оснащений 5 портами 10/100/1000M. Максимальна пропускна спроможність 10 Гбіт/с.
Застосування
Некерований комутатор Ruijie RG-ES05G призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі п’яти пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах та інших установах.
Ключові властивості
- Комутатор має 5 портів 10/100/1000M з режимами напівдуплекс, дуплекс, а також підтримкою функції Auto MDI/MDIX – пристрій може працювати з будь-яким типом кабеля, звичайним або перехресним.
- Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою задля налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
- Максимальна пропускна спроможність 10 Гбіт/с, швидкість пересилання пакетів 7.44 Мп/с.
- 8-контактний порт підтримує мережеві кабелі різної якості, а компоненти корпоративного рівня гарантують відсутність втрати пакетів або затримки передачі даних.
- Живлення DC 5 В / 600 мА, споживання 3 Вт.
- Функція енергозбереження дозволяє непрацюючим портам автоматично знижувати енергоспоживання.
- Просте встановлення Plug&Play, не потребує попередніх налаштувань. Для мережевих портів підтримується функція самоадаптації. З нульовою конфігурацією пристрій може працювати миттєво після підключення до мережі.
- Безвентиляторна конструкція забезпечує безшумну роботу.
- Пристрій пройшов низку перевірку, в тому числі на падіння та зіткнення, стійкість до температур та вологи, щоб гарантувати безпроблемну та тривалу експлуатацію.
- Комутатор призначений для настільного встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 5x 10/100/1000M |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | DC 5 В / 600 мА |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 5 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Пропускна здатність | 10 Гбіт/с |
| Робоча температура | 0 ℃ ~ 40 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 2K |
| Розміри | 108.1 / 64 / 24.8 мм |
| Розміри, мм | 108.1 / 64 / 24.8 |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Швидкість пересилання пакетів | 7.44 мп/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴


