Кабель живлення завдовжки 30 см з роз’ємом DC male «тато»; розміри роз’єму (зовнішній/внутрішній діаметри) 5.5 / 2.1 мм
Кабель живлення завдовжки 30 см з роз’ємом DC male «тато». Один штекер 12 В плюс кабель 30 см.
Ключові властивості
- Застосовується найчастіше у системах відеоспостереження для підключення відеокамер, коли необхідно збільшити довжину лінії живлення
- Довжина кабелю: 30 см
- Розміри роз’єму: 5.5 / 2.1 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Кабелі |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина кабелю | 300 мм |
| Додаткові характеристики | Довжина 30 см; розміри роз'єму 5.5×2,1 мм |
| Керування | — |
| Комплект постачання | Кабель живлення |
| Особливості | Довжина 30 см, роз'єм DC 5.5×2,1 мм |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC 5.5x2,1 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 300 х 5.5 х 2.1 мм |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип установки | — |
| Тип пристрою | Кабель живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип роз'єму | Power (male) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴



