
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P) (41-00040)
954 ₴
- В наявності
- Код: 41-00040
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 3 A, максимальний 3.6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; пластиковий бокс; 228 / 195 / 78 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1203LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/3 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Номінальна потужність 36 Вт.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідний струм | 3 А |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Номінальна потужність 36 Вт, струм заряду 1.2 А, пластиковий бокс, гарантія 12 міс |
| Живлення | Від мережі, Від акумулятора |
| Керування | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особливості | LED-індикація, місце під акумулятор 7 Аг, захист від короткого замикання, захист від підключення невірної полярності АКБ, захист від глибокого розряду, захист від перевантаження |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 228 х 195 х 78 |
| Розміри, мм | 228 / 195 / 78 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954 ₴








