
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-2450LED 24V (41-00043)
3 285 ₴
- В наявності
- Код: 41-00043
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 24 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під 2 акумуляторні батареї 12В/18 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1 А; металевий бокс; 395 / 285 / 165 мм; замок+2 ключа
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-2450LED з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під дві акумуляторні батареї 12В/18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під дві акумуляторні батареї 12 В/18 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1 А.
- Номінальна потужність 120 Вт.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Металевий бокс з розмірами 395 / 285 / 165 мм.
- Замок+2 ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah (2 шт.) |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-індикація, Захист від короткого замикання, Захист від підключення невірної полярності АКБ, Захист від глибокого розряду АКБ, Захист від перевантаження |
| Живлення | Від мережі, Від акумулятора |
| Керування | — |
| Комплект постачання | Замок, 2 ключі |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особливості | LED-індикація, Металевий бокс, Місце під 2 акумулятори 12В/18 Аг, Захист від короткого замикання, Захист від підключення невірної полярності АКБ, Захист від глибокого розряду АКБ, Захист від перевантаження, Замок і 2 ключа |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 395 х 285 х 165 |
| Розміри, мм | 395 / 285 / 165 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴







