
Гігабітний Multi-WAN VPN-маршрутизатор Cudy R700 (73-00507)
2 099 ₴
- В наявності
- Код: 73-00507
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гігабітний Multi-WAN VPN-маршрутизатор; 1 гігабітний порт WAN, 1 гігабітний порт LAN, 3 гігабітні порти WAN/LAN; балансування навантаження; резервне копіювання; VPN сервер і клієнт PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard / IPsec; підтримка сервісу ZeroTier; IPv6; TR069 / TR098 / TR181 / TR111; DNS через Cloudflare / NextDNS / Google; живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 119 / 85 / 28 мм

Гігабітний Multi-WAN VPN-маршрутизатор Cudy R700. Інтерфейси: 1 гігабітний порт WAN, 1 гігабітний порт LAN, 3 гігабітні порти WAN/LAN. Стандарти IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, протоколи TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, HTTP, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, сервіс Zerotier.
Застосування
VPN-маршрутизатор – це мережевий роутер із підтримкою VPN-сервісу. Дає змогу під'єднувати локальну мережу та пристрої до інтернету через безпечне та зашифроване VPN-з'єднання.
Ключові властивості
- Інтерфейси: 1x 10/100/1000 Мбіт/с WAN-порт, 3x 10/100/1000 Мбіт/с WAN/LAN-порти, 1x 10/100/1000 Мбіт/с LAN-порт. Гігабітні порти значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
- Підтримує стандарти IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, протоколи TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, HTTP, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard.
- Гнучке керування трафіком. Контроль пропускної здатності та обмеження сеансів дозволяє адміністраторам гнучко керувати пропускною здатністю мережі для оптимізації її використання.
- Підтримується Zeroiter – сервіс, що використовується для створення віртуальних мереж через віртуальний мережевий порт, на зразок VPN-клієнтів, дозволяє підключити всі пристрої в одну мережу.
- 16 Мбіт флеш-пам'яті + 128 Мбіт DDR оперативної пам'яті.
- Інтелектуальна функція регулювання навантаження розподіляє потоки даних відповідно до пропорції пропускної здатності кожного порту WAN, щоб підвищити коефіцієнт використання багатолінійної широкосмугової мережі, дозволяючи одному пристрою задовольняти різні вимоги до інтернету.
- Підтримуються CWMP-протоколи TR069 / TR098 / TR111 / TR181 для віддаленої конфігурації обладнання, оновлення ПЗ тощо.
- Світлові індикатори стану роботи.
- Компактний металевий корпус, для настільного встановлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000Mbps x 1, LAN/WAN 10/100/1000Mbps x 3, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Інші функції | гнучке керування трафіком, контроль пропускної здатності, обмеження сеансів, інтелектуальна регуляція навантаження |
| Буфер пам'яті | 128 Мб |
| Установка | Внутрішнє |
| Габарити і вага | 119 х 85 х 28 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | Підтримка VPN-тунелів |
| Додаткові можливості | підтримка ZeroTier, балансування навантаження, резервне копіювання, DNS через Cloudflare/NextDNS/Google |
| Додаткові функції | балансування навантаження, резервне копіювання, IPv6, TR069/TR098/TR111/TR181, світлові індикатори, DNS через Cloudflare/NextDNS/Google, ZeroTier |
| Живлення | 12 В/1 |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Загальна кількість портів | 5 |
| Застосування | Для бізнесу, Для готелей, Для дому, Для кафе і ресторанів, Для квартири, Для офісу |
| Комплект постачання | Блок живлення 12 В/1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість WAN/LAN-портів | 3 |
| Кількість портів | 5 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 1x 10/100/1000 Мбіт/с WAN, 3x 10/100/1000 Мбіт/с WAN/LAN, 1x 10/100/1000 Мбіт/с LAN |
| Максимальне енергоспоживання | 12 В/1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Особливості | VPN, З віддаленим керуванням, Пріоритизація трафіка (QoS), DNS, FTP-сервер |
| Пропускна здатність | — |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка VPN | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Підтримка протоколів | TCP, IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, HTTP, IPsec, PPTP, L2TP |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 119 / 85 / 28 мм |
| Розміри, мм | 119 / 85 / 28 |
| Рівень управління | L3 |
| Тип | Керований |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Тип портів | 5 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Форм-фактор | Настільний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴










