2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 2Mp (1920*1080); моторизований варіофокальний об’єктив f=2.8-12 мм; кути огляду 102.4°-31.2° горизонтальний, 54.4°-17.5° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; чутливість 0.005 Люкс @F1.6, 0 Люкс з ІЧ; мережа: RJ45 100M; ONVIF; живлення DC12V/PoE, споживання 9 Вт; 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; 1 тривожний вхід / 1 вихід; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри Ø 129.4 / 116.4 мм; вага 605 г
IP-відеокамера Hikvision DH-IPC-HFW2441T-ZS з роздільною здатністю 2Мр, з фокусною відстанню 2.8-12 мм і горизонтальним кутом огляду 102.4°-31.2°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як класифікація цілей, виявлення аудіовинятків. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру Hikvision у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 2 Мп (1920*1080 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має моторизований варіофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8-12 мм. Матриця камери: 1/2.9″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, класицікація цілей людей/транспортний засіб, виявлення аудіовинятків.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка двох відеопотоків, наявність одного аудіовходу і одного аудіовиходу, одного тривожного входу і одного виходу, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Smart функції | Класифікація цілей |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Бренд | Hikvision |
| Вага | 605 г |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 102-31.2°; В: 54.4-17.5°; Д: 121-35.7° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 129.4 / 116.4 мм |
| Розміри, мм | Ø 129.4 / 116.4 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 570 ₴


