8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 8Mp (3840*2160); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 106° горизонтальний, 56° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; чутливість 0.009 Люкс @F1.6, 0 Люкс з ІЧ; мережа: RJ45 100M; ONVIF; живлення DC12V/PoE, споживання 2.6 Вт; вбудований мікрофон; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри 81 / 109.9 мм; вага 340 г
IP-відеокамера Dahua DH-IPC-HDBW2841E-S з роздільною здатністю 8Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 106°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, класифікація цілей. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру Dahua у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 8 Мп (3840*2160 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії. Завдяки алгоритму глибокого навчання технологія Dahua захисту периметру може точно розпізнавати людей і транспортні засоби. У зонах з обмеженим доступом (наприклад, пішохідних зонах і зонах руху транспортних засобів) помилкові спрацьовування завдяки інтелектуальному виявленні на основі типу цілі (наприклад, перетин лінії, вторгнення) значно зменшуються.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка двох відеопотоків, наявність вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 340 г |
| Виявлення об'єкта | 88 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Мікрофон | Да |
| Потужність споживання | 6.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° - 355°, кут нахилу: від 0° - 65°, поворот: від 0° - 355° |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 81 × Φ109.9 мм |
| Розміри, мм | 81 × Φ109.9 |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| Світлочутливість | 0.009 Люкс |
| Серія | WizSense |
| Спостереження за об'єктом | 35 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576/704 × 480 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴


