
IP PTZ-відеокамера 4Mp Dahua DH-SD6CE445GB-HNR f=3.95-177.75mm 45x, з детекцією облич (99-00013762)
67 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00013762
IP PTZ-відеокамера Dahua DH-SD6CE445GB-HNR з моторизованим об’єктивом з роздільною здатністю 4 Мр, з фокусною відстанню 3.95-177.7 мм і кутом огляду 360°, оптичний зум 45x. Відстань ІЧ-підсвічування до 250 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як детекція облич, захисту периметру, класифікація людей/транспортних засобів, SMD, автотрекінг тощо. Можливе живлення через PoE+. Камера для зовнішнього встановлення, клас захисту IP67.
Застосування
Завдяки потужному оптичному зуму і точному PTZ (панорамування / нахил / зум), ця камера є універсальним рішенням для відеоспостереження на великих відстанях для зовнішнього застосування. Разом з інфрачервоним підсвічуванням і технологією Starlight, камера є ідеальним рішення для роботи в темряві і при слабкому освітленні. Камера поєднує в собі механічний ІЧ-фільтр з режимом «день/ніч», що забезпечує найвищу якість зображення при змінному освітленні протягом дня, і функцію True WDR для застосування в умовах прямого сонячного світла або відблисків.
Ключові властивості та можливості
- PTZ-камера оснащена об'єктивом з 45-кратним оптичним зумом і 16-кратним цифровим зумом, здатна передавати деталізоване зображення з роздільною здатністю 2560x1440 за швидкістю 25 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 3.95-177.7 мм.
- Технологія наднизької освітленості Starlight від Dahua забезпечує найкращу в своєму класі світлочутливість, фіксуючи деталі кольору при слабкому освітленні до 0.005 люкс. Камера використовує набір оптичних функцій для балансування світла по всій сцені, що забезпечує чітке зображення в темному середовищі.
- Камера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, виявлення облич, захист периметру, автотрекінг тощо.
- Детекція обличчя. Підтримує виявлення 6 атрибутів і 8 виразів обличчя: стать, вік, окуляри, вираз обличчя (гнів, смуток, відраза, страх, здивування, спокій, щастя і розгубленість), маска, борода. Камера також підтримує налаштування вигляду обличчя: повне зображення обличчя, однодюймове фото. Три види знімків: знімок у реальному часі, пріоритет знімку, пріоритет якості.
- Захист периметра. Підтримує такі функції відеоаналітики як перетин лінії; вхід/вхід із зони; переміщення через паркани; виявлення блукання; виявлення паркування; скупчення людей; класифікація транспортний засіб/людина; відстеження тривогАвтоматична фільтрація хибних тривог, спричинених тваринами, шелестом листя, яскравим світлом тощо дозволяє системі виконувати додаткове розпізнавання цілей, підвищуючи точність сигналу тривоги.
- SMD 4.0. Технологія Dahua Smart Motion Detection (інтелектуальна детекція руху) працює з інтелектуальними алгоритмами для класифікації цілей, які викликають тривогу при виявленні руху. Вона відфільтровує об'єкти, які не є цілями, наприклад, дрібних і великих тварин, щоб уникнути хибних тривог. З мережевим відеореєстратором зі штучним інтелектом стає доступною технологія Quick Pick – технологія швидкого вибору, що дозволяє легко шукати і вибирати людей і транспортні засоби з відеозаписів подій SMD, віддаючи перевагу найбільш точним збігам.
- Смарт трекінг – автовідстеження. Ця функція керує панорамуванням, нахилом і зумом камери, щоб автоматично відстежувати об'єкт у русі та утримувати його в кадрі. Функцію відстеження можна запускати вручну або автоматично за визначеними правилами. Коли правило спрацьовує, камера автоматично збільшує масштаб і відстежує визначену ціль автоматично.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 250 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
- Кут обертання складає 360° з регульованою швидкістю 0.1~300°/сек, попередньо встановлено 400°/сек; кут нахилу від -20° до +90° з регульованою швидкістю 0.1~200°/сек, попередньо встановлено 300°/сек; автоматичне перевертання на 180°. 300 попередніх налаштувань, 8 турів, до 32 пресетів для кожного туру.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100Base-T.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC24V. Підтримка технології PoE+ (802.3.at) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, сім тривожних входів та два виходи для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 512 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| RS485 | 1 |
| Smart-функції | Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD), Смарттрекінг |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 245 м |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, BNC, RS485, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 250 |
| Апертура | F1.6–F4.95 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 5.9 кг |
| Тип | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/2.8" CMOS |
| Виявлення об'єкта | 2451 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 250 м |
| Додаткові характеристики | Starlight, True WDR, SMD, Смарт трекінг, Виявлення облич, Антивандальний корпус, IP67 |
| Діапазон робочих температур | -40 °C - +70 ° |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 39.4°–1.1° |
| Кут огляду по горизонталі | 65.7°–1.9° |
| Кути огляду | Г: 65.7°–1.9°; В: 39.4°–1.1°; Д: 73.1°–2.1° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -20 ° ~ + 90 ° |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Нахил | -20°~+90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 45x |
| Основні функції обробки | Маскування до 24 зон, до 8 зон одночасно |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Поворот | 360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 13-25 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS485, 1 x DC |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Робоча напруга | 24В DC |
| Робоча температура | -40 °C - +70 ° |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 209 х 209 х 337.4 мм |
| Розміри, мм | 337.4 / Φ209 |
| Розпізнавання об'єкта | 490 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Серія | WizSense |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 972 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | DMSS |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, камера відеоспостереження з датчиком руху, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 7 / 2 |
| Фокусна відстань | 3.95-177.7 мм |
| Формат відео | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1080p/1.3M/720p 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1/VGA/CIF 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/1 –1/30 000 с |
- Ціна: 67 500 ₴

