
Тепловізійна IP-відеокамера TVT TD-5422E1 (PE/VT) Thermal 256x192 f=3.2mm Optical 5Mp f=4mm (77-00279)
26 883 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00279
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тепловізійна циліндрична IP-камера з роздільною здатністю 5MP (2592*1944)@30fps і фокусною відстанню 4 мм; матриця 1/2.7" CMOS; тепловізор: роздільна здатність 256*192 пікселів, фокусна відстань 3.2 мм, розмір пікселя 12 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість NETD <50мк; діапазон вимірювання температури від –20°C до +150°C, точність вимірювання ±8°C; ІЧ-підсвічування до 30 м; чутливість 0.002lux; відеокомпресія H.265/H.264; бітрейт 128Kbps-8Mbps; інтелектуальна відеоаналітика; світлова та звукова сигналізація; порт RJ45; аудіо: 1х аудіовхід, 1 аудіовихід, вбудований динамік; тривожний вхід/вихід 1/1; живлення DC12V/PoE, споживання 9 Вт; ступінь захисту IP66; розміри 217.8 / 80.5 / 80.3 мм; вага 0.7 кг Тепловізійна IP-відеокамера TD-5422E1 на 5 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження. Дана модель призначена не просто для запису відео та охорони об’єктів. Завдяки вбудованому тепловізору вона має функцію температурного скринінгу, що надає багато сценаріїв застосувань з огляду на потреби сьогоденних реалій.
Точність вимірювання температури приладу складає ±8° С в діапазоні від -20° C до +150° C. Камера видає тривогу при преревищенні встановленого порогу температури.
Відеокамера виконана у форм-факторі bullet. Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP66 дозволяє використання моделі як всередині приміщень, так і в вуличних умовах. ІЧ-підсвітка до 30 метрів допомагає зробити зображення чітким в темну пору доби. Камера оснащена фіксованим монофокальним оптичним об’єктивом на 4 мм та тепловізійним об’єктивом на 3.2 мм.
З інших переваг варто відмітити наступні: сучасний формат стиснення відео Н.265, вбудований динамік, один аудіовхід та один аудіовихід, по одному тривожному входу та виходу, запис на карту пам’яті microSD до 256 Гб, передача даних та живлення по технології РоЕ, зручний монтаж з регулювання за трьома площинами.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення анормального відео, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення пожежі, Захоплення облич, Зміна сцени, Класифікація цілей, Підрахунок цілей |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 217.8 / 80.5 / 80.3 мм |
| Розміри, мм | 217.8 / 80.5 / 80.3 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Серія | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | Тепловізійна відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 883 ₴



