
IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9441S4-C(D/PE/AW2) White f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (77-00326)
3 978 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00326
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4Mp (2560*1440); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 94° горизонтальний, 50° вертикальний; LED-підсвічування до 30 м та ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; чутливість 0.005 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням; мережа: RJ45 100M; ONVIF; P2P; живлення DC12V/PoE, споживання 6 Вт; 1 аудіовхід, вбудований мікрофон; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри 167.6 / 75 / 74.6 мм; вага 0.45 кг
IP-відеокамера TVT TD-9441S4-C(D/PE/AW2) White з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 94°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м, відстань LED-підсвічування до 30 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Циліндричну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2560*1440 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/3″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, класифікація цілей, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення залишених предметів тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 30 м та світлодіодне – до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримує функцію інтелектуального додаткового підсвічування.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка функції P2P, трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 8 |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | SMD, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Вага | 450 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),P2P,QoS |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 167.6 / 75 / 74.6 мм |
| Розміри, мм | 167.6 / 75 / 74.6 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Серія | S4-C |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978 ₴


