
IP-відеокамера 5Mp Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 White f=1.68mm з мікрофоном (75-00432)
9 907 ₴
- Немає в наявності
- Код: 75-00432
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
5Mp вулична циліндрична IP-відеокамера з відеоаналітикою; матриця 1/2.7" CMOS; роздільна здатність 5 Мп (2880*1620); об'єктив f=1.68 мм, кут огляду 180°; запис 2880x1620 @30 к/с; відеокомпресія Ultra 265 / H.265 / H.264 / MJPEG; ІЧ-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс (F2.0, AGC увімк.) / 0 Люкс з ІЧ; мережевий інтерфейс RJ45 10M/100M; вбудований слот для MicroSD карт до 256 Гб; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), макс. споживання 5.5 Вт; ступінь захисту IP67; габаритні розміри 198 / 71 / 71 мм, вага 0.42 кг
IP-відеокамера Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 White для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 1.68 мм, з широким кутом огляду 180°, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м. Вбудований мікрофон. Запис відео на MicroSD-карту до 256 ГБ, яку слід придбати окремо. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із регіону, перетин умовної лінії, з класифікацією об’єктів. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Відеокамера Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 виконана у металевому циліндричному корпусі, зі ступенем захисту IP67, підходить для використання зовні та всередині приміщень.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 5 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2880*1620 пікселів складає 30 кадрів на секунду. Матриця 1/2.7" CMOS.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 1.68 мм з широким кутом огляду 180°.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики: перетин лінії, вхід/вихід з регіону та інші – підвищує безпеку об'єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Протокол ONVIF забезпечує сумісність відеокамери з відеореєстраторами інших виробників.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність вбудованого мікрофону, 3 відеопотоки.
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Для збереження відео передбачено вбудований слот для MicroSD-карт до 256 ГБ – карту пам’яті слід придбати окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 420 г |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 1.68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення перетину лінії, Вхід/вихід із зони |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага в упаковці | 420 г |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення перетину лінії, Вхід/вихід із зони, PoE |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 100° |
| Кут огляду по горизонталі | 180° |
| Кути огляду | 180° горизонтальний, 100° вертикальний, 180° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Нахил | 100° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 180° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE (802.3af) |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 198 х 71 х 71 мм |
| Розміри, мм | 198 / 71 / 71 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Fisheye, Монофокальний |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Формат відео | H.264, H.265, MJPEG |
| Частота запису | 30 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 907 ₴

