
IP-відеокамера 4Mp Uniview IPC3614LE-ADF28K-G White f=2.8mm з мікрофоном (75-00584)
4 914 ₴
- Немає в наявності
- Код: 75-00584
IP-відеокамера Uniview IPC3614LE-ADF28K-G White, з роздільною здатністю 4 Мп, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 101.1°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Вбудований мікрофон. Підтримує функції відеоаналітики: перетин лінії, вхід/вихід з регіону. Можливе живлення через PoE. Купольний корпус з металу та пластику з класом захисту IP67.
Застосування
Відеокамеру Uniview IPC3614LE-ADF28K-G можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Вона відстежує тривожні події: сигналізує про перетин лінії, виявлення руху, коли помічає людину у кадрі.
Наявність коридорного режиму відображає вертикально–орієнтовні зображення, формату 9:16, а не 16:9, що забезпечує відеоспостереження у довгих коридорах, тунелях, вздовж огорож тощо.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність 4 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2688*1520 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Камера оснащена фіксованим об’єктивом 2.8 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Налаштування детекції руху та відеоаналітика, така як, вторгнення у зону під охороною, перетин лінії, дозволить бути в курсі подій, які трапляються у периметрі огляду.
- Підтримка коридорного режиму формату 9:16, для зручного спостереження в довгих коридорах, тунелях тощо.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Протокол ONVIF забезпечує сумісність відеокамери з відеореєстраторами інших виробників.
- Вбудований слот для microSD-карт до 256 ГБ – карта пам’яті купується окремо.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність вбудованого мікрофону, 2 відеопотоки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення перетину лінії, Вхід/вихід із зони |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Вага | 350 г |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 101.1° горизонтальний, 55.3° вертикальний, 111.1° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ø 118 / 95 мм |
| Розміри, мм | Ø 118 / 95 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 4 914 ₴

