
PoE-комутатор 10-портовий некерований Cudy GS1010PE 8 портів PoE+ гігабітний 120W (73-00502)
3 276 ₴
- В наявності
- Код: 73-00502
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Некерований 10-портовий гігабітний комутатор PoE+; 8 портів RJ45 10/100/1000M PoE+, 2 порти RJ45 10/100/1000 Uplink; бюджет PoE 120 Вт, 30 Вт на 1 порт PoE; стандарт PoE 802.3af/at; розпіновка 1/2(+), 3/6(-); підтримка режиму Extend з дальністю передачі до 250 м; живлення 100-240 В; захист від електростатичного розряду: 8 кВ (повітряний), 6 кВ (контактний), блискавкозахист до 4 кВ; робоча температура -10°C~+50°C; безвентиляторний; металевий корпус; розміри 256 / 170 / 44 мм; вага 1050 г
Некерований гігабітний PoE-комутатор Cudy GS1010PE оснащений 8 портами PoE+ 10/100/1000M, 2 портами Uplink 1000M. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м (макс. 1000 Мбіт/канал), або розширений режим до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE Cudy GS1010PE призначений для побудови мереж середнього масштабу та передачі даних. Дозволяє легко розширити мережу в місцях, де немає ліній електропередачі або розеток, і підходить для підключення таких пристроїв, як точки доступу, IP-камери, IP-телефони та інші. Підходить для встановлення у бізнес-центрах, громадських установах, готелях, офісах тощо.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE+ 10/100/1000M, 2 порти Uplink 1000M.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-. Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x.
- Загальна потужність комутатора становить 120 Вт, на один порт максимально подається 30 Вт.
- Підтримується розширений режим роботи Extend – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (10/100/1000 Мбіт/канал) / до 250 м (10 Mбіт/канал).
- Режим VLAN підвищує безпеку, ізолюючи підключені пристрої, завдяки чому вони можуть взаємодіяти лише з головним мережевим обладнанням, а не між собою.
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- Просте встановлення Plug&Play, не потребує попередніх налаштувань.
- Панель індикації для моніторингу робочого стану та аналізу несправностей.
- Живлення AC 100~240 В.
- Підтримує декілька видів встановлення: в стійку / настільне.
- Захист від електростатичних зарядів (ESD): до 6 кВ (контактний), до 8 кВ (повітряний). Блискавкозахист: диференційний режим до 2 кВ, загальний режим до 4 кВ.
- Безвентиляторний корпус для безшумної роботи, виготовлений з металу, міцний і довговічний з тривалим терміном служби, забезпечує краще розсіювання тепла, підходить для більшості середовищ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Вага | 1050 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Додатково | Підтримка PoE |
| Живлення | 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість портів | 10 |
| Матаріал корпусу | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Потужність | 120 Вт |
| Пропускна здатність, Гбіт/с | 1 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 256 / 170 / 44 мм |
| Розміри, мм | 256 / 170 / 44 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип | Некерований |
| Тип портів | 8 x 10/100/1000 RJ45, 2 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 276 ₴


