
Комутатор 24-портовий некерований Cudy GS1024 гігабітний (73-00529)
3 788 ₴
- В наявності
- Код: 73-00529
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Некерований 24-портовий гігабітний комутатор; 24 порти 10/100/1000Mbps, що підтримують Auto MDI/MDIX; стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab; дальність передачі до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал) у режимі Extend для 1-22 портів; режим VLAN (1-22 порти); живлення 100-240 В, споживання 15 Вт, блок живлення вбудований; монтаж настільний / 11-дюймова стійка; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 280 / 180 / 44 мм

Мережевий некерований гігабітний комутатор Cudy GS1024 оснащений 24 портами 10/100/1000M. Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab.
Застосування
Некерований комутатор Cudy GS1024 призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі 24 пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах та інших установах.
Ключові властивості
- Комутатор має 24 порти 10/100/1000M з підтримкою функції Auto MDI/MDIX – пристрій може працювати з будь-яким типом кабеля, звичайним або перехресним.
- Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою задля налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
- Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab.
- Висока пропускна здатність 48 Гбіт/с.
- Режими роботи комутатора:
- Normal – режим роботи за замовчуванням;
- VLAN (для 1-22 портів) – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink 23-24 для безпечної передачі даних;
- Extend (для 1-22 портів) – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених пристроїв до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал) для 1-22 портів у розширеному режимі.
- Неблокуюча архітектура комутатора дозволяє передавати пакети даних з максимально можливою швидкістю.
- Таблиця MAC-адрес 8K.
- Панель індикації для моніторингу робочого стану.
- Живлення AC 100-240 В, блок живлення вбудований.
- Енергоефективна технологія економить до 40% електроенергії. Пристрій автоматично регулює енергоспоживання відповідно до стану з'єднання та довжини кабелю.
- Комутатор призначений для настільного встановлення або у 11-дюймову стійку.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 24х RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Auto MDI/MDIX, Автоузгодження, VLAN (1-22 порти), Extend (до 250 м), Енергозбереження (до 40%), Неблокуюча архітектура, MAC-таблиця 8K, Панель індикації, Вбудований блок живлення, Підтримка монтажу у стійку |
| Габарити і вага | 280 х 180 х 44 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Додатково | Можливість монтажу у стійку |
| Додаткові можливості | Auto MDI/MDIX, VLAN, Extend Mode, Енергозбереження |
| Живлення | AC 100-240 В, вбудований блок живлення |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Загальна кількість портів | 24 |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 24 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 24 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 15 |
| Матеріал корпусу | — |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Пакетна продуктивність | 48 Гбіт/с |
| Пропускна здатність | 48 |
| Підтримка протоколів | VLAN |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 180 / 44 мм |
| Розміри, мм | 280 / 180 / 44 |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| Тип | Некерований |
| Тип портів | 24 x 10/100/1000 RJ45 |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 788 ₴




