
PoE-комутатор 28-портовий TVT TD-B2224S1-PGA з 24 портами PoE (77-00382)
11 909 ₴
- В наявності
- Код: 77-00382
Гігабітний комутатор PоE TVT TD-B2224S1-PGA оснащений 24 портами PoE 10/100/1000Mbps, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps і 2 SFP-портами 1000Mbps. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Загальна потужність 300 Вт, 30 Вт на 1 порт. Відстань PoE: до 130 м.
Застосування
Комутатор PоE TVT TD-B2224S1-PGA призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 24 мережеві камери, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора TVT TD-B2224S1-PGA
Пристрій має інтелектуальну функцію Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 28 портів, з них 24 порти PoE 10/100/1000Mbps, 2 порти Uplink 10/100/1000Mbps і 2 SFP-порти 1000Mbps.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 300 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає 130 м.
- Пропускна здатність становить 56 Гб/с.
- Таблиця MAC-адрес 8K.
- Порти 1-24 підтримують функцію Watchdog.
- Живлення AC 100~240 В.
- Комутатор має блискавкозахист 6KV та захист від електростатичного розряду 8KV.
- Можливе настільне встановлення або у стійку. Кріплення в комплекті.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 24 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Watchdog, NDAA, блискавкозахист 6KV, захист від електростатичного розряду 8KV |
| Вага | 3 кг |
| Габарити і вага | 440 х 180 х 45 мм, 3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 130 м |
| Додатково | Можливість монтажу у стійку, Підтримка PoE |
| Додаткові можливості | Watchdog, блискавкозахист 6KV, захист від електростатичного розряду 8KV, NDAA |
| Живлення | AC 100-240 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Загальна кількість портів | 28 |
| Колір | Чорний |
| Комплект постачання | Кріплення |
| Кількість SFP-портів | 2 x SFP (1000М) |
| Кількість портів | 28 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 24 x RJ45 (10/100/1000M), 2 x RJ45 (10/100/1000M) uplink, 2 x SFP (1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 300 |
| Матеріал корпусу | — |
| Особливості | NDAA |
| Пакетна продуктивність | 56 Гб/с |
| Потужність | 300 Вт |
| Пропускна здатність | 56 |
| Підтримка протоколів | — |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 440 / 180 / 45 мм |
| Розміри, мм | 440 / 180 / 45 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип | Керований |
| Тип портів | 24 x 10/100/1000 RJ45 |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
- Ціна: 11 909 ₴





