
PoE-комутатор 10-портовий TVT TD-B2208S1-PGU з 8 портами PoE (77-00383)
2 290 ₴
- В наявності
- Код: 77-00383
Комутатор PоE TVT TD-B2208S1-PGU оснащений 8 портами PoE 10/100Mbps, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 порт. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE TVT TD-B2208S1-PGU призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора TVT TD-B2208S1-PGU
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- VLAN – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink для безпечної передачі даних.
- Режим адаптивної передачі на далеку відстань – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE 10/100Mbps, 2 порти Uplink 10/100/1000Mbps.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 120 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал).
- Пропускна здатність становить 5.6 Гб/с.
- Таблиця MAC-адрес 2K.
- Порти 1-8 підтримують режим дальньої передачі до 250 м, VLAN ізоляції.
- Порти 1-8 підтримують функцію Watchdog.
- Живлення AC 100~240 В.
- Комутатор має блискавкозахист 4KV та захист від електростатичного розряду 8KV.
- Пристрій призначений для настільного встановлення.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| Інші функції | Watchdog, VLAN, NDAA, блискавкозахист 4KV, захист від електростатичного розряду 8KV |
| Вага | 1 кг |
| Габарити і вага | 195 х 130 х 40 мм, 1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Додатково | Підтримка PoE |
| Додаткові можливості | блискавкозахист 4KV, захист від електростатичного розряду 8KV, Watchdog, VLAN, режим адаптивної передачі на далеку відстань до 250 м |
| Живлення | AC 100~240 V |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 10 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 8 x RJ45 (10/100M) PoE, 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 120 Вт |
| Матеріал корпусу | — |
| Особливості | NDAA |
| Пакетна продуктивність | 5.6 Гб/с |
| Потужність | 120 Вт |
| Пропускна здатність | 5.6 |
| Підтримка протоколів | VLAN |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 195 / 130 / 40 мм |
| Розміри, мм | 195 / 130 / 40 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип | Налаштовувані (smart) |
| Тип портів | 8 х PoE (10/100 Мбіт/с) |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
- Ціна: 2 290 ₴






