
Шлагбаум ZKTeco BGM1145L-90 зі складаною стрілою 4.5 м автоматичний (лівий) (284483)
46 332 ₴
- В наявності
- Код: 284483
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний шлагбаум; довжина стріли: 4.5 м; стріла: складна; час відчинення / зачинення: 2.5 с; безщітковий електродвигун постійного струму 24 В; кількість циклів: 3 млн; кількість пультів, що підключаються: 15; відчинення при зникненні живлення: автоматично (вбудований конденсатор); споживана потужність: 120 Вт; живлення: AC 220 В; матеріал: сталь з порошковим покриттям; клас захисту: IP54; робоча температура -35°C~+70°C; розміри: 350 / 300 / 1020 мм; вага: 45 кг
Автоматичний шлагбаум ZKTeco BGM1145L-90 зі складаною стрілою довжиною 4.5 м. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
- Автоматичний шлагбаум зі складаною стрілою довжиною 4.5 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
- Можливість змінювати положення стріли з лівого на правий і навпаки.
- Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
- Автоматичне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
- Вбудована функція захисту від удару по автомобілю.
- Висока швидкість відчинення / зачинення: 2.5 с.
- Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
- Кількість циклів: 3 млн.
- Споживана потужність: 120 Вт.
- Підтримує підключення до 15 пультів.
- Живлення: AC 220 В.
- Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
- Робоча температура при -35°C~+70°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 350 / 300 / 1020 мм.
- Вага: 45 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 120 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 |
| Установка | підлоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина стріли | 4.5 |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Живлення | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | З дистанційним управлінням |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Матеріал корпусу | Сталь з порошковим покриттям |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Призначення | Паркувальний |
| Робоча температура | -35 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 350 / 300 / 1020 мм |
| Розміри, мм | 350 / 300 / 1020 |
| Різновид | Автоматичний, Електромеханічний |
| Тип приводу | Підіймальний |
| Тип пристрою | Капелюх |
| Тип шлагбауму | Електромеханічний |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 332 ₴

