
Комплект резервного живлення: інвертор Kraft KRF-AVR600VA/500W-12V + акумулятор 100Аг Trinix LFP 12V100Ah LiFePo4
23 401 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00094-44-00001
Комплект резервного живлення: інвертор з функцією ДБЖ 600ВА/500Вт з правильною синусоїдою та акумуляторна LiFePo4 батарея 12 В/100 Аг. Інвертор з функцією ДБЖ з потужністю 600 ВА/500 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм та правильною синусоїдою на виході; струм заряду 10/20 А; напруга акумуляторної батареї 12 В; вхідна напруга 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора); вхідна частота 45-65 Гц; вихідна напруга в AC-режимі 203-238±5 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора), в режимі АКБ 220 В; вихідна частота 50 Гц±0.5 Гц; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4; ККД 80%; захист від розряду та перезаряду АКБ, захист від перевантаження та температурний захист; режими роботи: пріоритет мережі / пріоритет АКБ; можливість вибору режиму ДБЖ / інвертор; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 290 / 257 / 123 мм; вага брутто 9.5 кг
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePo4); ємність 100 Аг; напруга 12 В; макс. струм заряду 25 А / розряду 50 А; кількість циклів: > 8000; розміри 330 / 173 / 217 мм; вага 11.84 кг
Комплект резервного живлення: інвертор Kraft KRF-AVR600VA/500W-12V + акумулятор Trinix 100 Аг LiFePo4 для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
- Інвертор з функцією ДБЖ Kraft KRF-AVR600VA/500W-12V, під зовнішню акумуляторну батарею 12 В DC типу AGM/GEL/LiFePO4, потужністю 600 ВА/500 Вт, з правильною синусоїдою, LCD-дисплей, 2 розетки.
- Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V100Ah LiFePo4 ємністю 100 Аг, з вихідною напругою 12 В.
Інвертор з функцією ДБЖ Kraft KRF-AVR600VA/500W-12V
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 12 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Вихідна потужність інвертора становить 600 ВА/500 Вт.
- Вбудований триступеневий інтелектуальний зарядний пристрій зі струмом заряду 10/20 А. Струм заряду можна обирати.
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї – 12 В. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4. Перед початком роботи слід обрати тип батареї, який підключено до інвертора. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Дві розетки типу Schuko для підключення навантаження.
- Декілька режимів роботи інвертора:
- Пріоритет мережі – якщо доступне живлення від мережі, у цьому режимі інвертор віддаватиме перевагу цьому типу живлення і одночасно заряджатиме підключену акумуляторну батарею. Перемикання на акумуляторну батарею відбудеться лише за відсутності електроживлення.
- Пріоритет акумуляторної батареї – в цьому режимі акумулятор подаватиме живлення на підключені пристрої. Підключення до мережі відбуватиметься лише для підзарядки акумуляторної батареї. Після досягнення нормальної напруги АКБ пристрій знову перемикатиметься на акумулятор.
- Під час роботи від мережі змінного струму можна обрати режим ДБЖ або режим інвертора.
- Автоматичне визначення стану акумуляторної батареї в режимі реального часу.
- Захист: від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V100Ah LiFePo4
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V100Ah LiFePo4 ємністю 100 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 8000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 8000);
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- втрата ємності починаючи з 5-го року життя і максимум 20% за 10 років;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
- широкий діапазон робочих температур -15 °C до +60 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V100Ah LiFePo4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePo4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 100 Аг.
- Кількість циклів: > 8000.
- Максимальний струм заряду: 25 А; максимальний струм розряду: 50 А.
- Розміри: 330 / 173 / 217 мм.
- Вага: 11.84 кг.
- Середній термін роботи за температури +25 градусів становить 12 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Trinix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ship Bundle Items | Together |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Бренд | Kraft, Trinix |
| Вага | 11.84 кг, 9.5 кг (брутто) |
| Вихідна напруга | 12 В, 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.5 Гц |
| Внутрішній опір | 7 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Вхідна напруга | 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| ККД | 80 % |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циклів | > 8000 |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, Метал |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність | 600 ВА / 500 Вт |
| Потужність максимальна | 1280 Втг |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C, Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 290 / 257 / 123 мм, 330 / 173 / 217 мм |
| Розміри, мм | 290 / 257 / 123 , 330 / 173 / 217 |
| Ток заряда | 10/20 А |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 10/20 А |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип акумулятора | AGM, GEL, LiFePo4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип клем | T14 |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 23 401 ₴



