
Комутатор 5-портовий некерований Cudy HS105 2.5G (73-00536)
2 425 ₴
- В наявності
- Код: 73-00536
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Некерований 5-портовий комутатор; 5 портів 100/1000/2500Mbps RJ45, що підтримують Auto MDI/MDIX; стандарти IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz; живлення 12 В / 1 А, споживання 10 Вт, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 119 / 85 / 28 мм

Мережевий некерований 2.5G комутатор Cudy HS105 оснащений 5 портами 100/1000/2500M. Мережеві стандарти IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz.
Застосування
Некерований комутатор призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі п’яти підключених пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах та інших установах.
Ключові властивості
- Комутатор має 5 портів 100/1000/2500M з підтримкою функції Auto MDI/MDIX – пристрій може працювати з будь-яким типом кабеля, звичайним або перехресним.
- Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою задля налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
- Мережеві стандарти IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz.
- Неблокуюча архітектура комутатора дозволяє передавати пакети даних з максимально можливою швидкістю.
- IGMP для високої потужності та ефективної багатоадресної передачі.
- Панель індикації для моніторингу робочого стану.
- Живлення DC 12 В, блок живлення входить до комплекту.
- Енергоефективна технологія економить до 85% електроенергії. Пристрій автоматично регулює енергоспоживання відповідно до стану з'єднання та довжини кабелю.
- Комутатор призначений для настільного або настінного встановлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 100/1000/2500M |
| Інші функції | Auto MDI/MDIX, Auto Negotiation, IGMP, енергоефективна технологія, панель індикації |
| Установка | Внутрішнє |
| Габарити і вага | 119 х 85 х 28 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | — |
| Додаткові можливості | Енергоефективна технологія, Auto MDI/MDIX, панель індикації |
| Живлення | 12 В / 1 |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Загальна кількість портів | 5 |
| Комплект постачання | Блок живлення, документація |
| Кількість портів | 5 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 5 x 100/1000/2500M RJ45 |
| Максимальне енергоспоживання | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Пропускна здатність | 25 |
| Підтримка протоколів | IGMP |
| Робоча температура | 0 ° ~ + 40 ° С |
| Розміри | 119 / 85 / 28 мм |
| Розміри, мм | 119 / 85 / 28 |
| Рівень управління | — |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz |
| Тип | Некерований |
| Тип портів | 5 x 2.5G RJ-45 |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Настінний |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425 ₴






