
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор на 3kW Kraft + 2 шт. АКБ 12В 200Аг Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL Super Charge
61 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00111-44-00064
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор на 3kW Kraft + 2 шт. АКБ 12В 200Аг Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL Super Charge. Гібридний високочастотний однофазний інвертор; максимальна потужність 3 кВт, максимальна короткочасна потужність 6 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду 80 А; вхідна напруга 90-280 В; діапазон напруги від сонячних панелей 120-430 В, макс. потужність 4000 Вт; ККД 94%; вихідна напруга 220 В ±5%; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 24 В; час перемикання на АКБ 10 мс; функція «холодного» пуску; захист від розряду та перезаряду АКБ, перевантаження, перегріву, короткого замикання; робоча температура 0 °C ~ +50 °C; розміри 110 / 300 / 450 мм, вага 7 кг. Акумуляторна батарея гелева (GEL) Super Charge з підвищеною потужністю і вагою 66 кг; ємність 200 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 269 / 521 / 233 мм. Акумуляторний балансир для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В акумуляторних батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів. Струм балансування з найвищою напругою до 5 А. Точність регулювання 10 мВ; світлодіодна індикація режиму роботи; можливе використання з BMS; розміри 64 / 50 / 10 мм; вага 116 г. Кабель / перемичка для з’єднання акумуляторних батарей; довжина 30 см; дріт мідний ПВ-3 перерізом 10 мм2; клеми М8
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор на 3kW Kraft + 2 шт. АКБ 12В 200Аг Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL Super Charge ідеально підходить для забезпечення неперервного живлення як житлових, так і комерційних приміщень, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Цей комплект дозволяє безперебійно живити основні побутові прилади та електрообладнання: холодильник - до 18-30 годин, телевізор - від 18 до 60 годин, роутер - до 600 годин, ноутбук та телефон - до 720 циклів заряду, а також котел потужністю 100 Вт - до 24 годин.
До комплекту входять:
- Гібридний високочастотний інвертор 3kW Kraft KRF-HFWIM-3KW/24V-80A.
- Акумуляторна батарея гелева 12В 200Аг Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL Super Charge – 2 шт.
- Акумуляторний балансир Trinix TBL-24.
- Кабель для з'єднання АКБ (перемичка) довжина 30cm, дріт мідний ПВ-3 10mm2 з клемами М8.
Гібридний високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-HFWIM-3KW/24V-80A з максимальною потужністю 3 кВт (максимальна короткочасна потужність 6 кВт), вбудований MPPT-контролер та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 В, від сонячних панелей 120-430 В. Максимальний струм заряду 80 А. Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення літій-іонних та свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Вихідна напруга 220 В ±5%. Інтерфейси RS232, RS485, CAN, USB, сухі контакти.
Застосування
Гібридні інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим MPPT-контролером і зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 24 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Максимальна потужність інвертора становить 3 кВт, максимальна короткочасна потужність 6 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 94 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей літій-іонного або свинцево-кислотного типу – слід придбати окремо. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій зі струмом заряду 80 А.
- Вбудований MPPT-контролер (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей. Дозволяє обирати оптимальні напругу і струм сонячних панелей для отримання максимуму енергії у конкретний момент часу.
- Інтерфейси: RS232, RS485, CAN, USB, сухі контакти.
- Декілька режимів роботи інвертора: пріоритет сонячних панелей / пріоритет акумуляторної батареї / пріоритет мережі.
- На РК-дисплеї за допомогою кнопок можна налаштувати такі параметри, як пріоритет зарядного пристрою від мережі або сонячної панелі, а також допустиму вхідну напругу.
- Функція холодного пуску дає змогу автоматично увімкнутися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі або її відсутності.
- Захист від: перерозряду, перевантаження, перегріву, короткого замикання.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL Super Charge ємністю 200 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Характеризується підвищеною вагою 66 кг – що є додатковою ознакою високої якості та свідчить про великий ресурс зарядки-розрядки та подовжений термін експлуатації.
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей серії Super Charge
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 15 років) – використовуються міцні 3D пластини, сепаратори з ПВХ і суміш SiO2 і H2SO4 у вигляді гелю;
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур, підходить для телекомунікаційних систем зовнішнього застосування, систем альтернативної енергетики та інших об'єктів, що працюють у суворих умовах.
Ключові властивості Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL Super Charge
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 200 Аг.
- Розміри: 269 / 521 / 233 мм.
- Вага: 66 кг.
Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12 В акумуляторних батарей, струм балансування з найвищою напругою до 5 А, точність регулювання 10 мВ.
Застосування
Акумуляторний балансир використовується для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів. Коли напруга заряду акумуляторних батарей відрізняється більше ніж на 10 мВ, починає працювати схема балансування, передаючи енергію заряду від більш зарядженої батареї. Струм балансування з найвищою напругою до 5 А. У результаті роботи балансира всі батареї матимуть однаковий стан заряду.
За необхідності, кількість балансирів може бути збільшено згідно з кількістю ваших батарей, наприклад Батарейний банк на 48 В (4 АКБ) може бути збалансований за допомогою трьох батарейних балансирів.
Ключові властивості
- Точність регулювання 10 мВ.
- Струм балансування з найвищою напругою до 5 А.
- Світлодіодна індикація режиму роботи.
- Напруга акумуляторних батарей 2x12 В. Сумісність з акумуляторними батареями свинцево-кислотного / гелевого / літієвого типу.
- Можливе використання з BMS – платою керування акумуляторними батареями.
- Габаритні розміри 64 / 50 / 10 мм, вага 116 г.
Кабель для з'єднання АКБ (перемичка) довжиною 30 см призначений для з'єднання акумуляторних батарей у збірках АКБ на 12 В, 24 В, 48 В тощо. Виготовлений із високоякісних мідних складових – дріт мідний ПВ-3 перерізом 10 мм2 та клеми М8.
Ключові властивості
- Довжина кабелю – 30 см.
- Перетин провідника – 10 мм2.
- Матеріал провідника – мідь.
- Клема – M8.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Trinix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Інтерфейси | RS232|RS485|CAN|USB|Сухі контакти |
| Бренд | Kraft, Trinix, Україна |
| Вага | 116 г, 66 кг, 7 кг |
| Вихідна напруга | 12 В, 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Колір | Білий |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 120-430 В |
| Потужність | 3 кВт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 6 кВт |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 110 / 300 / 450 мм, 269 / 521 / 233 мм, 300 мм, 64 / 50 / 10 мм |
| Розміри, мм | 110 / 300 / 450 , 269 / 521 / 233 , 300 , 64 / 50 / 10 |
| Ток заряда | 80 А |
| Тип акумулятора | AGM, GEL, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перерозряду |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 61 399 ₴





