
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1202DIN(P) з кріпленням на DIN-рейку (43-00106)
684 ₴
- В наявності
- Код: 43-00106
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; номінальна вихідна напруга 12 В; номінальний вихідний струм 2 A; номінальна вихідна потужність 28 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А; пластиковий корпус; розміри 27 / 92 / 56 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1202DIN(P) з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/2 А, номінальна вихідна потужність 28 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 500 мА.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В; номінальний вихідний струм 2 А.
- Номінальна вихідна потужність 28 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Пластиковий корпус з розмірами 27 / 92 / 56 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 28 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідний струм | 2 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LED-індикація, Пластиковий корпус, Робоча температура -20 °C ~ +50 °C, Кріплення TS35/7.5/15 |
| Живлення | Від мережі |
| Керування | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особливості | LED-індикація, Захист від короткого замикання, Захист від перенапруги, Захист від перевантаження, Захист від глибокого розряду АКБ, Кріплення на DIN-рейку |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 27 / 92 / 56 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 27 х 92 х 56 |
| Розміри, мм | 27 / 92 / 56 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴









