
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24025DIN(P) 24V з кріпленням на DIN-рейку (43-00112)
1 182 ₴
- В наявності
- Код: 43-00112
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 24 В; номінальний вихідний струм 2.5 A; номінальна вихідна потужність 70 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.25 А; пластиковий корпус; розміри 89 / 92 / 56 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-24025DIN(P) з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 2 канали навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/2.5 А, номінальна вихідна потужність 70 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 250 мА.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, діапазон напруги 24-28 В; номінальний вихідний струм 2.5 А.
- Номінальна вихідна потужність 70 Вт.
- Два канали навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.25 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Пластиковий корпус з розмірами 89 / 92 / 56 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний захист | Від короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ |
| Інтерфейси | — |
| Акумуляторна батарея | — |
| Вихідна напруга | 24 В (24-28 В) |
| Вихідний струм | 2.5 A |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 89 х 92 х 56 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | LED-індикація, кріплення на DIN-рейку, 2 канали навантаження, захист від короткого замикання/перенапруги/перевантаження/глибокого розряду |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-265 |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від високовольтних імпульсів |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 24 |
| Номінальна потужність | 70 |
| Особливості | — |
| Потужність | 72 |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 89 / 92 / 56 мм |
| Розміри, мм | 89 / 92 / 56 |
| Ток заряда | 0.25 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.25 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип монтажа | — |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | — |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182 ₴


