
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-2405DIN 24V з кріпленням на DIN-рейку (43-00113)
2 196 ₴
- В наявності
- Код: 43-00113
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 24 В; номінальний вихідний струм 5 A; номінальна вихідна потужність 140 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А; металевий корпус; розміри 43 / 124 / 113 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-2405DIN з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 1 канал навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/5 А, номінальна вихідна потужність 140 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 0.5 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, діапазон напруги 24-28 В; номінальний вихідний струм 5 А.
- Номінальна вихідна потужність 140 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Металевий корпус з розмірами 43 / 124 / 113 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпульсний захист | Від перенапруги |
| Інтерфейси | DC |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Вихідна напруга | 24 |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 43 х 124 х 113 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | LED-індикація, Кріплення на DIN-рейку, Металевий корпус |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-265 |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від високовольтних імпульсів |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 24 |
| Номінальна потужність | 140 |
| Особливості | — |
| Потужність | 150 |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 43 / 124 / 113 мм |
| Розміри, мм | 43 / 124 / 113 |
| Ток заряда | 0.5 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип монтажа | — |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Форма вихідної напруги | — |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196 ₴


