
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24100LED 24V (41-00045)
4 450 ₴
- В наявності
- Код: 41-00045
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 24 В; номінальний вихідний струм 10 A; номінальна вихідна потужність 303 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під 2 акумуляторні батареї 12 В/18 А·год; струм заряду акумуляторної батареї 1 А; металевий корпус; розміри 395 / 285 / 165 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-24100LED з LED-індикацією, 1 канал навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/10 А, номінальна вихідна потужність 303 Вт, вхідна напруга 190-265 В, у металевому боксі з місцем під дві акумуляторні батареї 12 В/18 А·год, максимальний струм заряду 1 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, номінальний вихідний струм 10 А.
- Номінальна вихідна потужність 303 Вт.
- Один канал навантаження.
- Місце під 2 акумуляторні батареї 12 В/18 А·год.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Металевий корпус з розмірами 395 / 285 / 165 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 303 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 18 Ah (2 шт.) |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -20 °C ~ +50 °C; Металевий корпус; Струм заряду акумуляторної батареї 1 А |
| Живлення | Від мережі |
| Керування | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особливості | LED-індикація; захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ; 1 канал навантаження |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 395 х 285 х 165 мм |
| Розміри, мм | 395 / 285 / 165 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴






