
Плата ДБЖ Kraft PSU-1205LED(BOARD) з кріпленням на DIN-рейку (41-00048)
1 086 ₴
- В наявності
- Код: 41-00048
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В; номінальний вихідний струм 5 A; номінальна вихідна потужність 79.5 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А; розміри 135 / 92 / 42 мм
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного Kraft PSU-1205LED(BOARD) з LED-індикацією, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, номінальна вихідна потужність 79.5 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 0.75 А. Кріпленням на DIN-рейку.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, номінальний вихідний струм 5 А.
- Номінальна вихідна потужність 79.5 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Пластикова плата з розмірами 135 / 92 / 42 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 79.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Пластик, Робоча температура -20 °C ~ +50 °C, Гарантія 12 міс. |
| Живлення | Від мережі |
| Керування | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особливості | LED-індикація, Захист від короткого замикання, Захист від перенапруги, Захист від перевантаження, Захист від глибокого розряду АКБ, Монтаж на DIN-рейку |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 92 / 42 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 135 х 92 х 42 |
| Розміри, мм | 135 / 92 / 42 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.75 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Плата блоку безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴

