
Плата ДБЖ Kraft PSU-1208LED(BOARD) з кріпленням на DIN-рейку (41-00049)
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 41-00049
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В; номінальний вихідний струм 8 A; номінальна вихідна потужність 120 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А; розміри 135 / 92 / 42 мм
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного Kraft PSU-1208LED(BOARD) з LED-індикацією, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/8 А, номінальна вихідна потужність 120 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 0.75 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, номінальний вихідний струм 8 А.
- Номінальна вихідна потужність 120 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Пластикова плата з розмірами 135 / 92 / 42 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Тип | Блоки живлення |
| Вихідна напруга | Дванадцять |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм | 8 А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -20 °C ~ +50 °C, Гарантія 12 міс., Пластикова плата |
| Живлення | Від мережі |
| Керування | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | LED-індикація, захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду, монтаж на DIN-рейку |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 92 / 42 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 135 х 92 х 42 мм |
| Розміри, мм | 135 / 92 / 42 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.75 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип установки | — |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Плата блоку безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴

