
IP-відеокамера панорамна 4Mp*2 TVT TD-6242E3N(A/PE/WR2) f=3.5mm з мікрофоном (77-00402)
13 268 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00402
IP-відеокамера панорамна TVT TD-6242E3N(A/PE/WR2) з 2 об’єктивами на 4Мр, з фокусною відстанню 3.5 мм x2 і кутом огляду 180°. LED-підсвічування до 20 м, повнокольоровий режим. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Застосовується для захисту периметра, де необхідна відсутність сліпих зон і потрібен повнокольоровий режим протягом 24 годин, наприклад, у банках, ювелірних магазинах, медичних лабораторіях, аптеках тощо.
Ключові властивості та можливості
- Головною особливістю камери та її характерною відмінністю є наявність двох об'єктивів з роздільною здатністю 4 Мп та швидкістю запису 20 кадрів на секунду кожен, з фокусною відстанню f=3.5 мм, які дозволяють робити зйомку з кутами огляду: горизонтальний 180° x вертикальний 65°. Матриця камери: 1/2.5″ CMOS x2. Підтримується потрійний потік відеосигналу.
- Камера обладнана численними функціями відеоаналітики та алгоритмами глибокого навчання, зокрема, розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону, виявлення залишених предметів, визначення щільності натовпу тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне LED-підсвічування до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримується повнокольоровий режим.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF та SDK камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE (802.3.af, клас 3) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків, наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, вбудований мікрофон і динамік, що в більшості випадків дозволяє відмовитися від зовнішніх аудіопристроїв. Вбудований динамік може транслювати заздалегідь записані попереджувальні голосові повідомлення для відлякування порушників на відстані до 30 м.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Ця камера має суцільнометалевий корпус, захист від проникнення води IP67, антивандальний захист IK10, блискавкозахист 6 кВ і підходить для роботи в суворих погодних умовах 7x24 години в приміщенні і на вулиці.
- Два об’єктиви в одному корпусі, при цьому одна IP-адреса, один кабель (з підтримкою PoE), зменшують загальні витрати власника.
- Швидке розгортання та економія зусиль інсталяторів на 50%. Панорамна камера має вбудований кронштейн, який може використовуватися в більшості ситуацій в приміщенні, а також має безліч аксесуарів, які можна вибрати для зовнішнього монтажу (купуються окремо). У більшості випадків достатньо підключити один кабель RJ45 до пристрою-джерела живлення PoE, і додатковий адаптер живлення не потрібен.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення транспортних засобів, Класифікація цілей, Розпізнавання облич |
| Інтерфейси | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 1.3 кг |
| Тип | Вуличні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.5" CMOS ×2 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | NDAA, PoE, Аудіовходи, Аудіовиходи, 1 тривожний вхід/1 вихід, Відеоаналітика |
| Діапазон робочих температур | -40 °C ~ +55 °C |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Панарма |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 65° |
| Кут огляду по горизонталі | 180° |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.5" CMOS x2 |
| Мікрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, SSL/TLS, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Робоча температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 4 МП x2 |
| Роздільна здатність відео | 4096х1800 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Розмір матриці | 1/2.5″ |
| Розміри | 154 х 154 х 145 мм |
| Розміри, мм | Ø 154 / 145 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Серія | E |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | — |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 3.5 + 3.5 мм |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
- Ціна: 13 268 ₴








