
Джерело безперебійного живлення Mini UPS Probenergy DC-30WA 8800mAh 5V/9V/12V/15V, Li-ion 4*2.2Ah, для роутера і медіаконвертера
2 335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42-00160
Мініатюрне джерело безперебійного живлення Probenergy DC-30WA 8800mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2200 мА·год (загальна ємність 8800 мА·год), вихідні інтерфейси USB, 3* DC, вихідна напруга 5 В (USB/DC1) + 9/15 В (DC2) – перемикається + 12 В (DC3-6), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/2.5А, DC2: 9В/2А, 15В/1.6А, DC3: 12В/2А, максимальна вихідна потужність 30 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 80 см, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 30 см з роз’ємами.
Застосування
ДБЖ постійного струму Probenergy DC-30WA дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 2200 мА·год (загальна ємність 8800 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, 6* DC, вихідна напруга 5 В (USB/DC1) + 9/15 В (DC2) – перемикається + 12 В (DC3). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/2.5А, DC2: 9В/2А, 15В/1.6А, DC3-6: 12В/2А.
- Максимальна вихідна потужність 30 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Кабель-розгалужувач живлення в комплекті.
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання, перевантаження.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 160 / 105 / 28 мм та вагою 380 г.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Ємність акумулятора, А*год | 8.8 |
| Інтерфейси | DC,1 х USB Type-A |
| Акумулятор | Вбудований |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Виробник | Probenergy |
| Вага | 380 г |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В |
| Вихідна напруга, В | USB: 5В/2.5А<br>DC (1): 5В/2.5А<br>DC (2): 9В/2А, 15В/1.6А<br>DC (3-6): 12В/2А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 160 х 105 х 28 мм |
| Гарантія | Вбудована |
| Довжина кабелю, м | 0.8 |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Захист | Захист від перезарядки,Від перевантаження,Від короткого замикання |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Міні ДБЖ<br>Кабель живлення<br>Розгалужувач 1 DC на 2 DC<br>Посібник користувача |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Особливості | Холодний старт,Зі стабілізатором напруги |
| Призначення | Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки, Для будинку |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 28 мм |
| Розміри, мм | 160 / 105 / 28 |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип використовуваної батареї | Li-ion |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 2 335 ₴








