
IP PTZ-відеокамера з WiFi 3Mp Light Vision VLC-8230WIA f=4mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (75-00230)
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 75-00230
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-8230WIA з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 4 мм, кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 15 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення DC 12 В/1.2 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Клас захисту IP65, підходить для зовнішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-8230WIA з класом захисту IP65 та робочою температурою від -20°C до +60°C можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 3 Мп, максимальна роздільна здатність 2304*1296 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена матрицею 1/2.9" CMOS з фіксованим об'єктивом 4 мм.
- Кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 20°/сек.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м (4 світлодіоди) та білому LED-підсвічуванню до 15 м (4 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Ведеться запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо. Підтримує запис у хмарний сервіс за спрацюванням тривоги.
- Наявність вбудованих мікрофона для аудіомоніторингу на відстані до 15 м та динаміка потужністю 2 Вт.
- Підтримка режиму AP – точка доступу.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
- Живлення камери DC 12 В/1.2 А, блок живлення у комплекті, максимальна потужнсть споживання 15 Вт.
- Рівень захисту корпусу IP65 дозволяє використання моделі у вуличних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси | Micro SD, Wi-Fi, RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 м |
| Вага | 365 |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Smart функції (Виявлення людини, Виявлення руху), Підтримка режиму AP – точка доступу, Рівень захисту корпусу IP65 |
| Діапазон робочих температур | -20 + 60 °C |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP65 |
| Комплектація | IP PTZ-відеокамера Light Vision VLC-8230WIA <br> Блок живлення 12 В/1.2 А <br> Кріплення для монтажу камери <br> Інструкція з експлуатації |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 72° |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мікрофон | Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок |
| Нахил | 80° |
| Нічна зйомка | ІЧ-підсвічування до 20 м (4 світлодіоди), LED-підсвічування до 15 м (4 світлодіоди) |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 270° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Робоча напруга | 12 В |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 3 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2304x1296 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Розміри | 150х155х100 мм |
| Розміри, мм | 150 / 155 / 100 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип | Дротові |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат відео | H.264 |
- Ціна: 1 199 ₴





