
IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю 3Mp Light Vision VLC-9230IG(Solar) f=4mm, на акумуляторних батареях
4 113 ₴
- Немає в наявності
- Код: 75-00234
IP-відеокамера поворотна автономна з 4G та сонячною панеллю Light Vision VLC-9230IG(Solar) з роздільною здатністю 3 Мр, з фокусною відстанню 4 мм, кути повороту/нахилу 270°/90°, швидкість повороту 30°/сек, нахилу 20°/сек. LED-підсвічування до 15 м, підтримується повнокольорове зображення у темний час доби. Керування через мобільний пристрій із застосунку CareCamPro. Вбудований детектор руху з дальністю виявлення до 12 метрів. Вбудовані мікрофон та динамік. Підтримка MicroSD-карти до 128 Гб. Живлення від сонячної панелі 7.5 Вт та 3 акумуляторних батарей 7800 мАг. Клас захисту IP65, підходить для зовнішнього встановлення.
Застосування
Камеру Light Vision у водонепроникному корпусі з класом захисту IP65 та робочою температурою від -10°C до +60°C можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості
- Головними особливостями камери є підтримка 4G, наявність сонячної панелі та вбудованих акумуляторних батарей, що робить її повністю автономним пристроєм.
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 3 Мп (2304*1296 пікселів) та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=4 мм. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS.
- Кут повороту 270°, кут нахилу 90°, швидкість повороту становить 30°/сек, нахилу 20°/сек.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне світлодіодне підсвічування з максимальною дальністю 15 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримується повнокольоровий нічний режим.
- Підтримка стандарту зв’язку 4G, керування через мобільний застосунок CareCamPro для iOS/Android.
- Вбудований детектор виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, підтримується інтелектуальна детекція людини.
- Живлення DC 5 В (роз'єм живлення USB Type-C), від сонячної панелі 7.5 Вт та 3 вбудованих акумуляторних батарей типу 18650 ємністю 7800 мАг.
- З інших переваг слід зазначити наявність вбудованих мікрофона для аудіомоніторингу на відстані до 10 м та динаміка потужністю 1 Вт.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо, а також у хмарне сховище у разі виявлення руху.
- Методи сповіщення про тривогу: тривога через динамік, запис тривоги; надсилання сповіщення.
- Рівень захисту корпусу IP65 дозволяє використання моделі у вуличних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг |
| Інтерфейси | Micro SD, USB, Слот для SIM-карти |
| Інфрачервона підсвітка | Немає |
| Вага | 510 |
| Тип | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Smart функції (Виявлення людини, Виявлення руху), Підтримка 4G |
| Діапазон робочих температур | - 10 + 60 °C |
| Живлення | Сонячна панель 7.5 Вт, 3 акумуляторні батареї 7800 мАг |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP65 |
| Комплектація | IP PTZ-відеокамера Light Vision VLC-9230IG (Solar) <br> Сонячна панель потужністю 7.5 Вт <br> Кріплення для монтажу камери та сонячної панелі <br> Інструкція з експлуатації |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 90° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мікрофон | Вбудовані мікрофон та динамік |
| Нахил | 90° |
| Нічна зйомка | LED-підсвічування до 15 м (4 світлодіодів) |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 270° |
| Підтримка 4G | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Робоча напруга | 5 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 3 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2304x1296 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 303x210x140 мм |
| Розміри, мм | 303 / 210 / 140 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип | Бездротові |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат відео | H.264, H.265 |
- Ціна: 4 113 ₴








